Jaki wybrać internet?

Witam, mam problem z wyborem internetu. Nie mogę wybrać internetu stacjonarnego takiego co się podłącza do gniazdka telefonicznego, ponieważ usunęli mi słup telefoniczny sprzed domu… bo był stary, nic nie było do niego podłączone, nie mieszkałem rok czasu w tym domu i telefon oraz internet był przeniesiony na inny adres, a w tym wypadku słup został usunięty z powodów nieużywalności i starości. Jedyne wyjście to rozkopanie drogi i przeciągnięcie kabla ale to są duże koszty - tak mówił pan z telekomunikacji czyli odpada. Mam do wyboru internet radiowy ale bardzo słaba prędkość więc to też odpada. Jest jakaś możliwość innego internetu, który nie ma żadnych limitów miesięcznych i miałby szybkość około 2MB/s+ do 20MB/s?

MatrixXx95 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Podejrzewam że mieszkasz w małym mieście lub poza miastem…

Najlepszy byłby internet radiowy… mówisz że mała prędkość, to jaka?

Internet mobilby odpada, tam są limity poza tym tylko w dużym mieście byłby szybki a poza wolny jak żółw :lol:

Napisz nam jaką prędkość tej radiówki możesz mieć… innych tanich sposobów nie ma…

Ja sam mam radiówkę i nigdy nie narzekałem, tylko że na trochę innych zasadach i ponad 10MB

Miasto jest średnie, mieszkam lekko poza centrum miasta. Prędkość internetu dokładnie nie pamiętam wiem, że pobierało 70KB/s a to bardzo mało…