Jaki wybrac naped?

Witam,

Jaki byście polecili mi napęd DVD ?Jaka Firma ? ? Mialam Liteon ale już 4 razy mi pod regularnie co 4 miesiące :(przy małym używaniu go.Wiec teraz chce go wymienić na inny ,tylko jaka Firma dobra

Ile masz do wydania kasy.

Napęd czy nagrywara DVD,jak ta druga pozycja to proponuję poczytać w tym dziale było kilka ciekawych propozycji.

polecam firmy takie jak : właśnie Lite-On , Benq , LG :wink:

JNJN ***

Właśnie jutro mam odebrać z gwarancji napęd DVD Przyznali

Mi po raz kolejny nowy, ale już chce inną firma tylko JAKĄ ?

LG bierz :slight_smile:

Ja polecam podobnie. Lit-on mnei nigdy nie zawiódł więc muisz mieć naprawde pecha.

Najlepsza moim zdaniem jest jednak Benq (zresztą wygrała w kilku testach).

Osobiście mam LG i jeste zadowolony w pełnni. Jedynymk mankamentem jest powolne rozpędzanie się płytki, ale żywotność tych napędów jest duża

Ze swojej strony polecam napędy DVD firmy LG. Mam akurat napęd DVD tej firmy i nie miałem z nim żadnych problemów.

Proponuję jeszcze przejrzeć te tematy.

Kupno napędu DVD

Kupno DVD

Jaki napęd DVD-ROM??

Zdecydowanie benq i napęd 1655 z LightScribe- aktualnie najlepszy z obslugą ls :wink:

Napędu dvd nie ma sensu kupować, nagrywarka jest o ok. 50 -60 zł droższa. Nagywarki osiągnęły już wszystko w tej materii, i praktycznie nie wiele się różnią. jednak polecłbym BENQ (miałem} cicha i nie grzeje płyt, lub LG 4167 B - chyba taka JNJN(mam) -wypala nawet najgorsze nośniki.