Jaki wybrać tel. multimedialny do 2000zł?

Chciałbym sprawić sobie multimedialną maszynę do ok 2000zł. Wkrótce przedłużam umowę z Play więc będzie okazja promocyjnie zmienić tel.

Co dla mnie jest ważne?:

  • ergonomiczny: jak najcieńszy i jak najlżejszy Gdy będę biegał nie chcę czuć cegły w kieszeni. (tu iphone wypada chyba nieźle 1,2cm)

  • z jak największym ekranem dotykowym ;

  • płynność w działaniu ekranu i aplikacji - słyszałem że z tym mogą być niezłe jazdy w niektórych tel.

  • mp3, wifi, bluetooth, super aparat - to takie minimum

  • bateria, bateria, bateria - wytrzymałosć przynajmniej ponad przeciętność.

Da radę do 2 koła???

Nie wiem który system operacyjny jest najlepszy, nie znam się, tez doradźcie.

Telefony multimedialne są już od jakiegoś czasu. Może jakieś nowsze modele są bardziej dopracowane niż te z przed roku czy wcześniejsze.

Czy HTC Touch, iphone, itp które są na rynku już od dawna są w dalszym ciągu tymi naj naj?

AHA i jeszcze jedno

Czy któryś z tel. spełniających powyższe parametry ma możliwość zamontowania dwóch kart (numer prywatny i firmowy). byłoby super

Hmm to może HTC HERO albo HD2. Hero jest naprawdę ciekawym telefonem, fajnym w obsłudze z tym, że nie wiem jak sprawa ma się z zdjęciami. Co do HD2 nie miałem okazji się nim ,bawić " ale słyszałem wiele pochlebnych opinii.

Może nokia N900? Proponuję Ci ją, ponieważ brat ją posiada i naprawdę jest świetna i ma ogromne możliwości. Chociaż w kieszeni ją czuć, nie powiem. :wink: Ale nokia to nokia.

Przyjrzyj się telefonowi: Samsung Galaxy S I9000

Nie będę tu wypisywał jego zalet po prostu poczytaj i oglądnij. Obecnie to jeden z najlepszych telefonów na rynku

http://komorkomania.pl/2010/06/30/samsu … -on-wideo/

Kosztuje 1999 zł

Ja od siebie polecę iPhone’a 3GS. Tylko nie gwarantuję ci, że nie będzie przeszkadzał podczas biegania, ale jak go przymocujesz na ramię, to powinno być dobrze.

Jeszcze jakieś propozycje? Może jakiś na dwie raty sim?

Za niedługo pewnie wszystkie sieci pójdą za Orange i wprowadzą 2 numery na jednej karcie , więc telefony dual będą zbędne , 2 numery na jednej karcie to bardziej rozwinięte możliwości choćby takie jak gotowość do natychmiastowego działania obu numerów bez dodatkowego przełanczania , wada to to że oba numery muszą być od jednego operatora. A tel. polecam coś ze stajni HTC najlepiej na windows mobile , ten system ma nieograniczone możliwości.

ja polecam HD2

kojot80 , nie krzycz. Nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

dorzućcie jeszcze jakies propozycje

please

HTC HD2, HTC Desire, HTC Nexus One, Samsung Galaxy S, ewentualnie w przyszłości HTC Evo 4G. Tyle.

Może Samsung Wave. W środku to samo co Galaxy S tylko ma mniejszy ekran no i system Samsunga Bada OS.

kolega posiada HTC co do odmiany nie jestem pewien ale wszystkie bajery typu pogoda gps i wifi ma no i zacny aparat :slight_smile:

HTC Desire HD

http://www.komorkomaniak.pl/31689/htc-d … ji-evo-4g/

Jeżeli chcesz już teraz kupować, to Samsung Wave będzie bardzo dobrym wyborem. Bada w przeciwieństwie do Androida nie jest systemem zorientowanym internetowo i nie wymaga pokaźnego pakietu u operatora, a sam telefon działa w ekspresowym tempie. Wyświetlacz jest rewelacyjny, najlepszy obecnie na rynku. Ma swoje wady, jak brak opcji wstecz, czy wyjdź w niektórych aplikacjach, a przede wszystkim niepełną wielozadaniowość (można odpalić tylko jedną aplikację dodatkowo zainstalowaną w telefonie, wiele tylko tych standardowych). W Iphona bym się nie bawił chyba, że chcesz mieć konsolę do gier. Ten telefon nie oferuje nic specjalnego, a Wave kupisz taniej.

Jeżeli natomiast zakup może się opóźnić, to sugerowałbym poczekać na premierę Nokii N8. Zwłaszcza w kwestii super aparatu, bo tam będzie 12 megapikseli i filmy HD. Aczkolwiek liczby nie zawsze mówią same za siebie. Dodatkowo jak biegasz, przydałby się solidny telefon, bo o upadek nie łatwo, a ta Nokia ma obudowę z aluminium. Ja się na ten model napaliłem, pewnie z przyzwyczajenia do Symbiana.