Jaki wybrać tel. multimedialny do 2000zł?

(Grover80) #1

Chciałbym sprawić sobie multimedialną maszynę do ok 2000zł. Wkrótce przedłużam umowę z Play więc będzie okazja promocyjnie zmienić tel.

Co dla mnie jest ważne?:

• ergonomiczny: jak najcieńszy i jak najlżejszy Gdy będę biegał nie chcę czuć cegły w kieszeni. (tu iphone wypada chyba nieźle 1,2cm)

• z jak największym ekranem dotykowym ;

• płynność w działaniu ekranu i aplikacji - słyszałem że z tym mogą być niezłe jazdy w niektórych tel.

• mp3, wifi, bluetooth, super aparat - to takie minimum

• bateria, bateria, bateria - wytrzymałosć przynajmniej ponad przeciętność.

Da radę do 2 koła???

Nie wiem który system operacyjny jest najlepszy, nie znam się, tez doradźcie.

Telefony multimedialne są już od jakiegoś czasu. Może jakieś nowsze modele są bardziej dopracowane niż te z przed roku czy wcześniejsze.

Czy HTC Touch, iphone, itp które są na rynku już od dawna są w dalszym ciągu tymi naj naj?

AHA i jeszcze jedno

Czy któryś z tel. spełniających powyższe parametry ma możliwość zamontowania dwóch kart (numer prywatny i firmowy). byłoby super

(Angelo_7) #2

Hmm to może HTC HERO albo HD2. Hero jest naprawdę ciekawym telefonem, fajnym w obsłudze z tym, że nie wiem jak sprawa ma się z zdjęciami. Co do HD2 nie miałem okazji się nim ,,bawić " ale słyszałem wiele pochlebnych opinii.

(Cyba91) #3

Może nokia N900? Proponuję Ci ją, ponieważ brat ją posiada i naprawdę jest świetna i ma ogromne możliwości. Chociaż w kieszeni ją czuć, nie powiem. :wink: Ale nokia to nokia.

(Kedaa) #4

Przyjrzyj się telefonowi: Samsung Galaxy S I9000

Nie będę tu wypisywał jego zalet po prostu poczytaj i oglądnij. Obecnie to jeden z najlepszych telefonów na rynku

http://komorkomania.pl/2010/06/30/samsu ... -on-wideo/

Kosztuje 1999 zł

(Db2524) #5

Ja od siebie polecę iPhone'a 3GS. Tylko nie gwarantuję ci, że nie będzie przeszkadzał podczas biegania, ale jak go przymocujesz na ramię, to powinno być dobrze.

(Grover80) #6

Jeszcze jakieś propozycje? Może jakiś na dwie raty sim?

(Zbych ) #7

Za niedługo pewnie wszystkie sieci pójdą za Orange i wprowadzą 2 numery na jednej karcie , więc telefony dual będą zbędne , 2 numery na jednej karcie to bardziej rozwinięte możliwości choćby takie jak gotowość do natychmiastowego działania obu numerów bez dodatkowego przełanczania , wada to to że oba numery muszą być od jednego operatora. A tel. polecam coś ze stajni HTC najlepiej na windows mobile , ten system ma nieograniczone możliwości.

(system) #8

ja polecam HD2

(Monczkin) #9

kojot80 , nie krzycz. Nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

(Grover80) #10

dorzućcie jeszcze jakies propozycje

please

(Pawbrotm) #11

HTC HD2, HTC Desire, HTC Nexus One, Samsung Galaxy S, ewentualnie w przyszłości HTC Evo 4G. Tyle.

(Myregistryaccount) #12

Może Samsung Wave. W środku to samo co Galaxy S tylko ma mniejszy ekran no i system Samsunga Bada OS.

(Villy) #13

kolega posiada HTC co do odmiany nie jestem pewien ale wszystkie bajery typu pogoda gps i wifi ma no i zacny aparat :slight_smile:

(folusek) #14

HTC Desire HD

http://www.komorkomaniak.pl/31689/htc-d ... ji-evo-4g/

(C4x) #15

Jeżeli chcesz już teraz kupować, to Samsung Wave będzie bardzo dobrym wyborem. Bada w przeciwieństwie do Androida nie jest systemem zorientowanym internetowo i nie wymaga pokaźnego pakietu u operatora, a sam telefon działa w ekspresowym tempie. Wyświetlacz jest rewelacyjny, najlepszy obecnie na rynku. Ma swoje wady, jak brak opcji wstecz, czy wyjdź w niektórych aplikacjach, a przede wszystkim niepełną wielozadaniowość (można odpalić tylko jedną aplikację dodatkowo zainstalowaną w telefonie, wiele tylko tych standardowych). W Iphona bym się nie bawił chyba, że chcesz mieć konsolę do gier. Ten telefon nie oferuje nic specjalnego, a Wave kupisz taniej.

Jeżeli natomiast zakup może się opóźnić, to sugerowałbym poczekać na premierę Nokii N8. Zwłaszcza w kwestii super aparatu, bo tam będzie 12 megapikseli i filmy HD. Aczkolwiek liczby nie zawsze mówią same za siebie. Dodatkowo jak biegasz, przydałby się solidny telefon, bo o upadek nie łatwo, a ta Nokia ma obudowę z aluminium. Ja się na ten model napaliłem, pewnie z przyzwyczajenia do Symbiana.