Jaki wybrać telefon do 200-230 zł z systemem?

Mam do Was pytanie jaki wybrać za 200-230 zł telefon/pamtop(z GSM) z systemem. Najlepiej HTC ale niekoniecznie. Myślałem też nad jakimś blackberry. Dobrze jakby miał Windows Mobile z możliwością wgrania ROMu 6.5. I tak szukam po allegro. Ale ciężko coś wybrać. Myślałem również nad sony ericssonem M600i bo w sumie Aparat foto mi nie potrzebny no ale znowu jak tak pomyślę to dobrze jakby go miał :wink: Sam dokładnie nie wiem czego chcę- Więc prosze pomóżcie z wyborem :wink: Do niedzieli planuje zakup :wink: =D>

SPV M650, jak się postarasz to wyrwiesz za ok. 250zł.

9300i, 9500, 6120cls, N73, SPV M3000…

m600i ma symbiana UIQ który przestał być wspierany, to tak jakbyś kupił teraz telefon z s60v2, niby są aplikacje ale nowych nie będzie,

w sumie s80 też nie jest wspierane ale może ci się spodoba… no i 9300i jak i 9500 mają wifi (9300 bez “i” nie ma wifi)

6120cls ma symbiana opartego na wersji 9.2 czyli ten szybszy no i masa aplikacji, n-gage 2.0 też da się wgrać, ogólnie można go dostać poniżej 150zł czasem :wink:

N73 może i jest wolniejsza ale nadal to s60v3, przemawia za nim dobry aparat…

SPV M3000, ogólnie telefon porażka ale dostrzega się to po wymianie na szybszy sprzęt z WM :stuck_out_tongue: niby ma QWERTY, niby ma WiFi i niby ma WM ale… procek słaby i malutko ramu, choć przyznam że w herosów się fajnie grało :stuck_out_tongue: co do przeglądania neta… nie był najwygodniejszy :stuck_out_tongue:

to jest to co M3000 tylko gorsze bo nawet QWERTY nie ma

Dziekuje za rady. Dziś juz kupiłem Blackberry 8120 udało mi się wyrwac w przyzwoitym stanie za 200 zł. Dziekuje za rady. Temat do zamknięcia