Jaki wybrać telefon? N 6230i/6680 SE k750i SPV C500

Jak w temacie. Mam zamiar qpić telefon. Sprawdzając wszystkie parametry telefonów wychodzi tak: Nokia 6230i ma prawie wszystko oprócz systemu i joy’a(nie lubie joy’ów) 6680 nie ma IrDy ale ma sybiana i drugi aparat k750i ma joy’a :evil: ale za to ma dobry aparat bo 2 Mpix i flasha a SPV C500 ma Windowsa (okna:lol:) Oceniajcie bo niewiem co mam qpić. Pzdr

W sumie to zależy czy ten tel. ma być “do wszyskiego” czy tylko do dzwonienia , symbian ,troche wolny i zawodny zresztą tak jak i windows w tel. a zresztą to chyba nie istnieje niezawodny telefon czy bedzie miał system czy nie , jeśli miał bym wybierać to zapewne i tak na symbianie czyli nokia 6680 a godna uwagi na którą sam poluje (w przystępnej cenie i nie z allegro) to N70

jeśli miałbyś możliwość kupić to proponuję Nokie 6280

ma wszystko i przede wszystkim jest szybka

w tej chwili korzystam z niej jako modemu

A ja ci polecam Nokię 6680 :slight_smile:

Wydaję mi się, że jest lepsza od tego K750i choć ma słapszy aparat ale telefon nie kupuje się do robienia zdięć ale do dzwonienia lub wysyłania smsów :stuck_out_tongue:

Nokia 6680 będzie ci bardziej przydatna niż K750i :-o

Co wy się tak tego allegro boicie :stuck_out_tongue:

Miałem 6230i i 6680, bawiłem się k750i.

Według mnie najlepsza z podanych to 6680.

przyda sie jak bedzie musial chodzic do serwisu z zawirusionym symbianem , aco ta nokia ma takiego czego niema k750i ?? podaj przykład bo to chyba k750i ma więcej bajerów niz ta nokia …

to polecam sony ericsson t610

  1. Jest to Nokia

  2. Brak EDGE

  3. Stereofoniczny odwarzacz

  4. Nie ma symbiana

A tutaj troche o niej:

Główne cechy i funkcje:

Dwa wbudowane cyfrowe aparaty fotograficzne: 1,3 megapiksela i VGA

Bezpośrednia komunikacja wizualna: dwukierunkowe połączenia wideo w czasie rzeczywistym

Udostępnianie obrazu wideo

Kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości z paletą 262 144 kolorów

Wysoka jakość zdjęć i plików wideo

Rozwiązanie do druku Nokia XpressPrint: standard PictBridge, bezprzewodowa technologia Bluetooth, karta pamięci MMC

Szybkie połączenia WCDMA i EDGE, umożliwiające szerokopasmowy dostęp do internetu, oraz trójzakresowy telefon GSM o międzynarodowym zasięgu

Wygodny dostęp do poczty elektronicznej z funkcją automatycznego pobierania, przydatną przy wysyłaniu zdjęć i wyświetlaniu dokumentów

Kalendarz, kontakty i inne aplikacje do informacji osobistych, a także możliwość drukowania danych

Stereofoniczny odtwarzacz muzyczny

A tutaj trochę więcej.

Co do wirusów to są antywirusy do komorek :slight_smile:

:x Największa wada

w polsce jeszcze prawie wogole nie używana :x

no tak SE ma 256 kolorów i rozdziałke 96x96 :x

Co do wyświetlacza to:

A tu wszystkie opinie tego S.E.

PS. Co masz do najlepszej marki telefonów komórkowych czyli Nokia ??

Wszędzie gdzie piszesz to ciągle krytykujesz nią :-x

SE też jest dla mnie przereklamowany, bo teoretycznie jest coś tańszy od Nokii, ale co chwile się coś psuje (głównie joystick).

Rozumiem, że chodziło o “na topie”

Podaj jakiś przykład Nokii która wyszła w ostatnim czasie, a ma technologie, które były na topie w styczniu 2005. I nie mów mi tu o nokiach serii 1XXX, 2XXX i 60XX, bo te telefony są specjalnie zrobione dla ludzi o mniej zasobnych protfelach.

Przykro mi Włodi ale SE został przegłosowany. Niewiesz że Nokie to najlepsza firma telefonów na świeci? Wiele było ankiet na ten temat. I zawsze Nokia wygrywała. Tylko nokie są troche drogie. A S E to takie tanie ***** Więc zostają jeszcze 2 Nokie i SPV. Powiedzcie mi tylko jak z N6230i bo podobno bardzo dobra. Dobre MP3 i filmiki. Pozdro :wink:

Ja polecam Nokie z symbianem! Miałem Kilka SE łącznie ze wspomnianym K750i oraz z K800i i muszę przyznać że mają świetne baterie i doskonale robią zdjęcia. Jednak nie na tym mi zależało. Miałem też Nokie Ngage, 7650, 6600, 6260 i E50 (na symbianie) oraz 6270 (bez symbiana) i byłem z nich zadowolony bardziej niż z SE z tego względu bo miały system operacyjny i były wielozadaniowe tzn. Gdy robiłem obliczenia na kalkulatorze to mogłem momentalnie przejść do smsów nie wyłączających kalkulatora no i oczywiście obsługa wayfindera do nawigacji samochodowej. Dla mnie telefon to jest przede wszystkim wszechstronny gadget, który służy mi do wszystkiego. W chwili obecnej mam N73 i to jest jak na razie najlepsze co miałem. Połączenie SE K800i i E50 + lepszej jakości aparat. Polecam Nokie 6280 Jeśli nie zależy Ci na symbianie to zamiast 6230i lepiej kupić K750i

Pozdrawiam

Otóż to Włodi, otóż to :stuck_out_tongue:

Jak chcesz mieć nieograniczone możliwości rozwoju funkjonalności telefonu (chodzi o software), to bierz 6680, albo tego SPV (nie wiem, czy jest na to tyle softu co na 6680, ale napewno COŚ będzie)

A jak nie to możesz wziąć tego k750 albo 6230i.

W SE psują się joysticki i to nie żaden mit, potwierdza to ankieta:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic … viewresult

Aż u 31,6% osób joystick albo calkiem nie działa, albo się zacina

68,42% osób nie ma z tym problemu.

Ale te 31% to dużo za dużo.

wole psujący sie joystick niż cegłofon z nie pojętym menu z czasów nokii 7650 lub 3650 (miałem juz kilka SE - m.in T610 , T630 , K500i , K700i i nie było problemów z joyem a miałem każdy z tych modeli ponad rok i dużo uzywałem do smsów , gier więc niewiem skąd te brednie o joyach … )

Żadne brednie, liczby mówią same za siebie. Jak używałeś SE to się nie dziwię, że nie kapujesz menu z Nokii. Ja osobiście mam ochotę walnąć o ścianę SE T230 od taty. Takiego mułowatego, powolnego telefonu z idiotycznym menu jeszcze nie widziałem. Już bym wolał n3510i.

OT-y bez żadnej argumentacji i inne bzdury wydzielone do Śmietnika wraz z nagrodzonymi ostrzeżeniami. Radzę się większości piszących w tym temacie uspokoić. Żenada :evil:

Złączono Posty : 25 Styczeń 2007, 15:53:07

Włodi - Zakaz pisania 48h

Otóż Włodi tutaj Ci racji nie przyznam bo menu w Symbianie jest dużo bardziej elastyczne niż w jakimkolwiek innym telefonie bez systemu! Czy w swoim “wspaniałym” K750i możesz zrobić np skrót w głównym menu np do kalkulatora? Raczej nie a w symnbianie można poza tym jest możliwość zmiany widoku na listę i na opisy a W tych wymienionych SonyErykach takiej możliwości nie ma.