Jaki wybrać telefon?

Potrzebuje telefonu który miałby: WiFi, duży czytelny dotykowy ekran, dobrą przeglądarkę www- obsługa flasha, może być z klawiaturą qwerty, dobry aparat najlepiej 5mpx. Zeby dobrze filmy odtwarzał(DivX, XviD) dobrze grał, dobrze nagrywał filmy 640x480 30fps. Zastanawiam się nad nokią n97, samsungiem omnią, iPhonem, Xperią, jakimś Htc… ,ale każdy ma jakieś wady tak pan nie wiem czy symbian- wolny czy windows-65k kolorów trzeba patyczek czy iPhoneOS- trzeba jailbreakowaać. No i tak pomogłoby mi to jakbym wiedział na który system jest więcej darmowego oprogramowania…

może htc touch diamond pro

HTC tytn 2 ;D :smiley:

nie bierz iphona ani xperi te telefoniki cos slabo wyszly producentom i wybierz cos z windows mobile :stuck_out_tongue:

Do iPhone’a przyciąga mnie stylistyka i kształt ( taki dobry prostokąt) ale znowu brak qwerty w oni razi rozdziałka przeglądarka i podobno słabo kasie WiFi w n97 jakoś nie wiem czy symbian by mi odpowiadał całkiem i kształt i qwerty 3 rzędówa xperia przekonuje mnie tyko wyświetlacz w Htc touch pro za mały ekran i aparat w Htc HD brak qwerty i xenona i jakos coś mi bsk w windows mobile