Jaki wybrać telefon?

Co wybrać SIEMENS M65 czy Sony Ericsson K 700i albo K500i

JA bym wziął k700i --> telefon ładny i funkcjonalny. Ma wiele opcji i ericssony nie wieszają się tak często jak siemensy. Bierz k700i.

PS. a widziałeś motorole e398? Wdg. mnie nadal nie ma lepszego telefonu w cenie do ok. 1200zł-1500.

Motorola E398 ja miałem i mogę powiedzeć że telefon lipny jest on ma tylko dobre dzwonki mp3.

Ja mam Sony Ericsson K 700i mogę powiedzeć że fajny jest i dobry.

K700i bez żadnego ale

a miałeś wgrany soft od E1 rokr? Na standardowym sofcie telefon jest świetny ale na nim e398 dostaje dodatkowego kopa !!

A lepszego telefonu w którym dzwonienie jest dodatkiem trudno będzie znaleźć :wink:

ja ci radze kupic simensa m65 poniewaz jest duzy ale ladna duzo funkcji

ja na twoim miejscu wybral bym tą komorke.A zreszta to twoj wybur

:-o

Proponuję pisać po Polsku :wink:

Ja radzę wybrać k700i - fajny telefonik i wg mnie jest najlepszy z tych, które tu wymieniłeś.

a na tym od E1 można dodatkowo nagrywac video, mamy itunes, zdecydowanie głośniejsze głośniczki stereo, duzo szybciej działający telefon, dyktafon i troszkę innych opcji. Ale wiadomo - jednemu pasuje to a drugiemu to. Ja w każdym razie gorąco polecam e398.

Motorola E398 robi tragiczne zdjęcia nawed jak jest soft E1 to i tak tego nie zmieni ja wgrywałem ten soft E1 ale od tego telefon zaczoł się zawieszać to wgrałem standardow soft od nowa.

:mrgreen:

Ja mam motkę e398 sflashowaną do ROKR E1 i potem do tego monsterpacka Scorpio. Wypas smiga wszystko, nigdy sie nie wiesza, doszło mnowstwo fonkcji np filmowanie, nagrywanie dzwieku *nielimitowane obie rzeczy) i sporo fajnych tematow dzwonkow itp. Cena takiego aparatu to jakies 400-500 zl na gwarancji na allegro, polecam, jesli chodzi o fony w tej klasie. Osobiscie Patrząc na funckje tej motki i możliwosci (calkowietej ingerencji w soft-czyli w sumnie nieskonczonych mozliwociach, ograniczonych jedynie hardwarem) nie widze lepszego telefonu na dzien dzisiejszy. Nie ma wsparcia dla 3D, wiec w prawdziwego quake sobie nie pograsz, ale co to za strata:)

Ja posiadam siemensa M65 jestem z niego zadowolony ale nie ma mp3 i jest to bardzo duza strata :frowning: Co do SE K700i jest najlepszy z tych ktore wymieniles ale u niego tez widze duza wade nie mozna dokupic do niego pamieci.Wiec polecilbym ci Motorolle E398 tak jak moj poprzednik jesli jeszcze dojdą do niej te funkcje(nagrywanie filmu itd.) to jest najlepsza a koszt tej motki jest mniejszy niz SE.Na twoim miejscu bralbym Motorolle!! :wink:

Archeologia dobra sprawa… Jakbyście nie zauważyli… ten temat jest już od ponad miesiąca nieaktywny…

Kup jakiegoś fona z Symbianem - 6600 lub N-gage ( jesli wielkosć ci nieprzeszkadza ) i zapodaj sobie karte 512 MB MMC-RS. Wypas.

Instalacja aplikacji w C++ *.sis to pestka :smiley:

No własnie panie Kret maniaku symbiana i ceglastych komórek :smiley:

mogłbyś sie odwalić, wyrażam swoje zdanie, jak chesz to chodz sobie ze swoim dalej GOSU telefeonem, na którego jeszcze przez dekade nieznajdziesz tyle softu co na symbiana …

Kret: co nie zmienia faktu że telefon służy do dzwonienia… na co mi soft skoro nie będe mogł z tego czegoś zadzwonić ? Poza tym… panowie robicie Offtopa :confused:

z takimi zwrotam to do piaskownicy panie Kret , to jest kulturalne forum :evil: :!:

byc moze ale zachowanie kolegi tez niejest zbyt ciekawe … tyber maniak k700i i LINUXA na koma , lol