Jaki wybrać telewizor SONY?

Jakie polecacie telewizory marki Sony? Jakie są najlepsze LED, LCD czy Plazma? Od 40 cali w górę .Które się opłaca kupić a które nie. Proszę pisać

Marka już wybrana z jakiegoś konkretnego powodu?

Zdecydowanie polecam Sony Bravia InternetTV, dostęp do onet.pl i innych, niedawno musiałem go kupić, gdy moja córka zepsuła telewizor jakąś grą…

LED i Quattro, naprawdę świetnie poprawiają jakość oglądania, ale po krótkim czasie bardzo bolą mnie oczy…

Próbowałem zawiesić ten telewizor nad kominkiem, ale jakoś tak niebardzo wyszło bo musiałem go zdjąć ponieważ się przegrzewał- Mądry polak po szkodzie-

Nigdy nie kupuj tych telewizorów z EnergySafe, nie mam jakoś wcale niższych rachunków za prąd.

Możesz spróbować jakieś telewizory 3D, ale denerwują mnie te okulary kiedy chce coś obejrzeć, oczywiście można wyłączyć tą funkcję, ale przyjemniej się ogląda z tym niesczęsnym 3D.

Pozdrawiam!

A jaka jest cena tego telewizora i czy jest wbudowana funkcja 3D? Moze by pan podał jakąs stronę z tym telewizorem

Dodane 30.11.2010 (Wt) 15:36

To wiec co bylo by lepsze telewizor Sony Bravia InternetTV czy telewizor SONY z funkcją 3D?

Mógłby Pan ew. poszukać na Allegro, albo kupić w zwyczajnym sklepie z rtv np.: NeoNet albo RTVeuroAGD, osobiście wolę kupić w 2 opcji, poleciłbym jednak te 3D, naprawdę ładna rzecz, ale, niestety, te okulary mnie denerwują…

Można to oczywiście wyłączyć, tylko proszę pamietać, w zestawie z TV dostajemy tylko parę okularów, 2 parę musiałem dokupić…

Cena tego tv to ok. 3-5 tyś. ja kupiłem za ~4000 zł

podaje stronę, kupiłem dokładnie taki telewizor: http://www.sony.pl/product/t46-hx-series/kdl-52hx900

Naprawdę warto kupić ten 3D, bo mało kto ma jeszcze taki telewizor w domu, czyli po pierwsze, styl, prestiż i piękne kolory, a po drugie, jest przystosowany do odbioru TV cyfrowej, a teraz mało telewizorów tych, które tak reklamują ma odbiór TV cyfrowej.

Naprawde polecam ten telewizor.

Jest po prostu świetny i pięknie wygląda…

Proszę mi powiedzieć czy zdecyduje się pan na 3D, czy na InternetTV.

Ahh! Zapomniałem! Sony InternetTV jest tylko w ofercie N lub Neostrady więc…

Lepiej kupić dobrego 3D niż odrażającego InternetTV, ale jak kto woli. Polecam znowu 3D!

Pozdrawiam i przepraszam za tak mało konkretną odpowiedź.

Czesio69

To czyli lepiej wziasc 3D. Ten telewizor kosztuje 16 000 tyś zł. Przecież mnie nie stać na niego

To może podaj, ilu polskich króli możesz poświęcić na zakup nowego telewizora.

Wybiorę chyba ten z internetem bo nas jest 5 w rodzinie. Nie opłaca się kupować telewizora z 3D bo jest tylko 1 para a za resztę trzeba płacić

Dodane 06.12.2010 (Pn) 19:10

Sony KDL-40HX800 3D. Posiadam dekoder Cyfra + DV3 PHILIPS czy uzyskam jakość HDMI czy jest możliwość podłączenia?

ILE???

16 tyś??

Na pewno nie mój, już mi żona powiedziała ile na prawdę kosztował ten TV 11 tyś. Ach, te baby, tylko by wydawały…

Ten dekoder nie ma złącza HDMI, jeśli b. chcesz mieć jakość HD, to musisz sobie kupić nowy dekoder, ale cóż, za takie pieniądze cudów nie ma, proponuję Tobie:

Jest to jedyny dekoder z HD który mam w pracowni, który JEST W OFERCIE CYFRY+, jest naprawdę ładny i pięknie współdziała z tym telewizorem i kinem dom.

W końcu to prawie grzech, aby w takim telewizorze mieć jakość standardową, i mieć taki rupieć-chodzi mi tutaj o dekoder-aby się za chwilę zepsuł…

Pozdrawiam!