Jaki wybrać TV za ok 2000 zł

(greghostor) #1

Witam. Nie wiem jaki kupić telewizor za ok 2000 zł , najlepiej hd, hdmi itp. z nowości :wink:

(Rzodkiewkowy Potwór) #2

Powiedz chociaż ile cali :smiley: i LED czy LCD? :stuck_out_tongue:

(greghostor) #3

nie za duży nie za mały, do małego pokoju , jakiś dobry bo ja nie w temacie :smiley:

(Kpc21) #4

LED to też LCD :slight_smile:

Z jakiego źródła oglądasz zwykle TV? Czy jest u ciebie naziemna TV cyfrowa?

(greghostor) #5

potzebuje do dialoga tv

(system) #6

Led to nie LCD poza tym leda za 2000 to raczej nie kupisz bo są jeszcze drogie. Wszystko zależy jak daleko siedzisz od niego jeżeli 2,5-3,5 to coś koło 22-26 cali

jeżeli 3,5-5 m to 32 cale 5-7 m 40 cali proponuję LG PHILIPS

(greghostor) #7

interesuje mnie konkretnie jaki model, chodzi mi o dobry tv za ok 2000

widzialem leda samusnga w media markt chyba za 2300

ponoć samsungi są najlepsze ale nie wiem :?

led, lcd, oled czy to ma znaczenie ?

(Kpc21) #8

Jeśli masz na myśli taki LED:

zde3_m.jpg

to tak.

Natomiast te telewizory LED które można kupić w sklepach, to LCD które nie są podświetlane lampami wyładowczymi (tak to się chyba nazywa) tylko diodami LED.

(system) #9

cokolwiek tylko nie samsung mam bardzo złe doświadczenia ze sprzętami tej firmy. Konkretnego modelu to raczej nikt ci nie poleci ponieważ jest tego za dużo na rynku. Poszukaj w internecie jakiś rankingów.

(greghostor) #10

z tego co wiem to samsung jest liderem producentów tv i szyscy go polecaja i chwalą. :?:

(lukasz_n) #11

Nie wszyscy polecają i chwalą ale sprzęt nie jest zły, są lepsze i gorsze. Samsung to sredniak, mimo że produkuje dużo matryc dla innych producentów. Ja mogę z czystym sumieniem polecić Sharp.

(greghostor) #12

na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze tv (kontrast, czas ms, hd-fullhd, typ matrycy ) :?:

-- Dodane 08.06.2010 (Wt) 18:41 --

LCD , LED czy plazmoy :?: