Jaki wybrać TV za ok 2000 zł

Witam. Nie wiem jaki kupić telewizor za ok 2000 zł , najlepiej hd, hdmi itp. z nowości :wink:

Powiedz chociaż ile cali :smiley: i LED czy LCD? :stuck_out_tongue:

nie za duży nie za mały, do małego pokoju , jakiś dobry bo ja nie w temacie :smiley:

LED to też LCD :slight_smile:

Z jakiego źródła oglądasz zwykle TV? Czy jest u ciebie naziemna TV cyfrowa?

potzebuje do dialoga tv

Led to nie LCD poza tym leda za 2000 to raczej nie kupisz bo są jeszcze drogie. Wszystko zależy jak daleko siedzisz od niego jeżeli 2,5-3,5 to coś koło 22-26 cali

jeżeli 3,5-5 m to 32 cale 5-7 m 40 cali proponuję LG PHILIPS

interesuje mnie konkretnie jaki model, chodzi mi o dobry tv za ok 2000

widzialem leda samusnga w media markt chyba za 2300

ponoć samsungi są najlepsze ale nie wiem :?

led, lcd, oled czy to ma znaczenie ?

Jeśli masz na myśli taki LED:

zde3_m.jpg

to tak.

Natomiast te telewizory LED które można kupić w sklepach, to LCD które nie są podświetlane lampami wyładowczymi (tak to się chyba nazywa) tylko diodami LED.

cokolwiek tylko nie samsung mam bardzo złe doświadczenia ze sprzętami tej firmy. Konkretnego modelu to raczej nikt ci nie poleci ponieważ jest tego za dużo na rynku. Poszukaj w internecie jakiś rankingów.

z tego co wiem to samsung jest liderem producentów tv i szyscy go polecaja i chwalą. :?:

Nie wszyscy polecają i chwalą ale sprzęt nie jest zły, są lepsze i gorsze. Samsung to sredniak, mimo że produkuje dużo matryc dla innych producentów. Ja mogę z czystym sumieniem polecić Sharp.

na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze tv (kontrast, czas ms, hd-fullhd, typ matrycy ) :?:

Dodane 08.06.2010 (Wt) 18:41

LCD , LED czy plazmoy :?: