Jaki wybrać zasilacz 400W

Jaki wybrać zasilacz 400W do 100zł ? Co byś cie mi polecili?

Do tego sprzetu w podpisie?

forton 400w pod amd bedzie dobry

Do jakiego configa? Fortron MDN® lub THA-P. Tylko zaleznie od configu 350W lub 400W.

Lub Modecom, gwarancja dłuższa :slight_smile:

do nowszych kompów lepiej Modecom MC, ale za 100zł to najwyżej można wysupłać na 350W

A dlaczego modecom? Moze nowe modele modecoma maja zlacze pci, nie wiem ale ten forton ma w zestawie przejsciowke na zasilanie dyskow sata wiec z dyskiem problemu nie bedzie. Jak by nie bylo niezbyt wiele o modecomie pozytywnych opinii krazy.

Zależy jaki modecom te z dopiskiem feel czy mgb mają złe opinie, seria MC jest produkowana przez Fortona.

Modecom MC ma złącze PCI-E i SATA, nie potrzeba przejściówek.

a dlaczego? Bo ma mocną i podwójną linię 12V. taki MC-350 ma maksymalne obciążenie 300W na linii 12V. Jednak jest droższy od Fortrona, ale można go kupić w większości sklepów. Cały czas mówię o MC a nie o Feelu którego mam w podpisie :smiley: o tym owszem, nie słyszałem nic pozytywnego, ale MC są konkurencyjne dla Fortronów I Huntkeyów.

Mocna linia 12V pod amd neizbyt sie przyda :stuck_out_tongue: Niemniej nie wiedzialem iz seria MC jest produkowana przez fortona, coz za malo czytam ^^

Zależy do jakiego AMD, K8 z +12, starsze K7 +5 niektóre z +12 zależy od płyty gł.