Jaki Wybrać?

Chciałbym sobie kupić Siemens C75 lub Siemens CX75 lub jakiś inny(doradzcie jaki za taką cene jak za CX75). I teraz mam problem nie wiem który sobie kupić telefon. CX75 ma więcej funkcji lecz jak czasami czytam opinie, że się często ścina itd. to mi się go już nie chce kupować. Prosze mi doradzić dziekuje :):>

jesli mialbym wybierac pomiedzy siemensami, wolalbym dolozyc troche pieniedzy i kupic cos lepszego niz pseudo komorki z nowej seri BenQ (siemens)

I co byś kupił na moim miejscu??

Ścinanie jest typowe dla siemensów.

Nie chciałbyś jakiejś motoroli w podobnej cenie?

np. E1 lub e398 (po zmianie softu jest taki sam jak E1)

Moim zdaniem kupno którejś z tych motoroli jest świetnym rozwiązaniem. Zresztą wielu mnie tu poprze :slight_smile:

hmmm… to zalezy na czym ci zalezy, na dobrym telefonie czy na jego bajerach

Jeśli podał CX75 to proporjonalnie bardziej na bajerach :wink:

a ile może kosztować nówka Siemens CX75??

Allegroprawdę Ci powie :slight_smile:

Tak w granicach 650-700zł.

Na Allegro najtańszy na kup teraz jest po 550 zł.

Możesz poczekać aż stanieją trochę 6230i, albo kup używaną :stuck_out_tongue:

http://www.allegro.pl/item101488390_nokia_6230i_super_stan_100_sprawna_tanio_polecam.html

a czy ktoś zwas ma CX75. bardzo bym go chciał kupić. jak myślicie o ile stanieje on do Sierpnia??

Wydaje mi się, że o jakieś 50-70 zł. Siemensy dość szybko tracą na wartości.

Moim zdaniem lepiej zainwestować w 6230i :slight_smile:

nie chcial bym nokii nie mozna z nokii np. na siemensa irdom wyslac niczego hehe. jestem jakos przywiazany do siemensa raczej wiec chyba sobie go kupie hehe xD

Jak to nie :?

Może próbowałeś z 6610, 6610i, lub 6100 to nie idzie, ale z nowymi modelami wszytsko się da :slight_smile: Najlepiej zapytaj specjalistów na http://www.telepolis.pl

Twój wybór :wink:

ja odradzałbym Siemensa, miałem jednego i mi wystarczy. Nokia dla mnie to dużo kasy i nic więcej. Raczej poszukałbym jakiegoś SE, Sagema, LG lub samsunga…

Ja nie polecam siemensa cx75 kuzyn go ma,bardzo się ścina ma dość mały wyświetlacz do swojej wielkości.Potem jest bardzo ciężko go sprzedać.W jak sie znim pytałem ile by za niego chcieli w komisie to mówili że więcej niż 400 złoty sie nie dostanie a było to 2 miechy temu wiec teraz byś za niego dostał wgranicach 350 zeta! :? Idzie o wiele lepsze telefony dostać w tej cenie.Ja podobnie jak aju polecam jakąś motke np. E398 :wink: