Jaki Xiaomi do 700 zł

Witam, potrzebuje xiaomi do 700zł, najlepszego w tej cenie. Z góry dzięki Pozdroo

Mi A2 Lite

Ja bym zdecydowanie wybrał Redmi Note 5 w wersji 3/32GB. Telefon z bardzo dobrym wyświetlaczem, który jest w proporcji 18:9. Bardzo dobra bateria o pojemności 4000mAh. Cena w sferis to równe 700zł, więc jak najbardziej mieści się w budżecie.

Redmi Note 5 jest bliżej 800 zł. W Sferisie nawet ponad 800 zł. W X-Komie go widzę za niecałe 800 zł, ale to dalej ładna stówka ponad budżet.

A dlaczego tylko Xiaomi? Rozumiem, że wyznawca “Xiaomilepszingu”, czy jakiś inny powód? :wink:

1 polubienie

W tej cenie #xiaominajlepsze. Jako alternatywę sprawdziłbym jeszcze A2 Lite który tez będzie dostępny w okolicach w/w ceny. Dobrze wykonany, czysty andek a sam sprzęt jest dobrze zoptymalizowany i wydajny.

Ewentualnie możesz spojrzeć na Redmi 5 Plus 3/32, wyłapałem go poniżej 700 złotych w polskim sklepie.

Redmi note 5 spokojnie dostaniesz za 700zł wystarczy poszukać. A dlaczego Xiomi? No cóż w tym segmencie cenowym trudno o konkrecję dla tej marki.

U nich skacze cena, wczoraj za 676 zł widziałem (oczywiście 3/32 GB wersja). Teraz 731 zł. Ale wróciła promocja -10 zł za zapis na newsletter, więc jeszcze pare groszy można obniżyć :wink: