Jaki zailacz?

Witam Planuje zakup dodatkowego napedu i chcialbym zmenic tez zasilacz bo mam 350 watt Oto moj komputer athlon64 3000 plyta k8ns754 ramu 2x512/400 dysk 200gb audigy 2 zs dvdrw chlodzenie procka gigabyte rocket no i teraz ten nowy naped dodam ze zasilacz feel 350 watt modecom mi sie troche grzeje ;/

Nie znam sie na zasilaczach i tych firmach i chcialbym zeby mi ktos doradzil cos dobrego

Hiper 480W HPU-4M480

Chieftec 450W GPS-450AA-101A BOX

Revoltec 450W CHROMUS

Czy moze cos innego ???

Nie chce przekroczyc 250 zl

Pozdrawiam i z gory dziekuje expertom 8) za info :smiley:

:o dobrego kompa masz :o to jedno Ci powiem

Ja tylko powiem ze jak będzie kupywał zasilacz to kup taki za 200 zł. z zabezpieczeniami,warto wydać wiecej i mieć porządny zasilacz.

zapomnialem dodac grafika radeona 9600 256/128 Musze zmienic ten zasilacz bo juz raz byl wymieniony Jak zamykam obudowe to sie robi w srodku piekarnik a po 10 godzinach pracy na zasilaczu mozna jajka sadzone robic Jak jest zdjeta obudowa to jest lepiej ale mysle ze jak podlacze drugi naped to nie da sobie rady biorac pod uwage to ze bardzo czesto beda uzywane obydwa na raz Dodam ze wentylator rocket gigabyte nie wydmuchuje do przodu ogrzanego powietrza Na gorze je zasysa a przy plycie rodmuchuje wiec zalozenie tunelu odprowadzajacego cieplo z procka nic nie da Mam nadzieje ze porzadny zasilacz rozwiaze takze sprawe chlodzenia

dać rade pewnie by sobie dał, ale faktycznie - skoro aż tak grzeje to jest powód do niepokoju. jak do 250zł to brałbym tego Chiefteca. jakbyś miał coś więcej kasy to może jakiegoś Tagana lub Anteca :slight_smile:

może warto kupić ze dwa zwykłe wentylatory i umieścić je w obudowie? koszt za dwa od 20 do xx zł (w zależności czy mają to być zwykłe, podświetlane, itp). napewno znacznie wpłynie to na ochłodzenie temperatury wewnątrz.

p.s. może zacznij stosować interpunkcję, bo ciężko odczytać :wink:

mam podobne cfg

A64 2800+ overclock, DFI LanParty, 512 Hynix overclock, R9550 overclock, 80GB Sata, 40GB ata, Pentagram QVC+ Cu, 2xKatoda UV, 2x Wiatark z diodami 12V, DVDrw, Pront panel 4x3V led i spokojnie se radzi :wink:

http://www.pcprojekt.pl/?p=katalog_prod … oduktu=414

Tagan 420W 299zł ale znajdziesz tansze oferty.

http://zenfist.pl/pID/58.htm

Ja mam tego, tylko 50W mniej, i jestem w pełni zadowolony, chieftec to znakomita firma, powinien Ci w zupełności wystarczyć, nie ma na nim żadnych przepięć, braków mocy itp, komputer jest maxymalnie stabilny.

Pozdrawiam