Jaki zakup będzie najbardziej właściwy?

Witam.

Jestem na etapie zmiany komputera stacjonarnego na laptopa.

Niestety nigdy nie miałem z tym do czynienia i nie mam zielonego pojęcia jaką markę wybrać by nie wpędzić się w kłopoty.

Wiem na pewno , że moge zainwestować 2,500 do 2,800.

Ekram z podśswietleniem LED i tyle …

Miałaby to być maszyna mocna do gry i netu…

Czy jesteście w stanie doradzic markę lub może jakiś model ?

Pamiętaj, że za te same pieniądze większą wydajność mają PC od laptopów, więc jeżeli do gier, to rozważ stacjonarkę.

Do gier - stacjonarny będzie lepszym wyborem. Na upartego w prawdzie można szukać laptopów do grania, ale, jak już Zulowski pisał, za tą samą kasę wydajniejszy będzie PC. Ale jeśli zależy Ci tak na laptopie (nie wiem, mobilność, bateria ), to szukaj czegoś z procesorem Intel i5-2xxx (w xxx jest dokładny model, w tym przedziale cenowym pewnie 2410 albo zbliżony), min. 4 GB RAM i kartą grafiki GeForce GT 540M.

ciężko będzie z graniem na laptopie do 2800 ale składajac kompa za tą kasę będziesz miał niezłą maszynkę do grania

no dobrze a jakiej firmy najlepiej kupować po wzgledem jakości itd…

firmy sa różne na naszym rynku - co wybrać ?

Moim zdaniem asus byłby dobrym wyborem , ale popieram to co napisali koledzy wyżej . Laptop nie jest do gier , poprostu sie nie nadaje do tego . Jedyną jego zaletą jest mobilność .

guliwer ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tak jak koledzy wyżej pisali, jakbym miał wybierać laptopa teraz, brałbym ASUSA z procesorem i5, asusy są najmniej awaryjne, jak znajdziesz sobie statystyki awaryjności innych marek, to padniesz, bo różnica jest kolosalna.

Znajomy, który zawsze dużo szpera zanim coś kupi, zdecydował się na taki : http://allegro.pl/x52je-k52jt-i3-370-4g … 46947.html

Duke Nukem Forever działa, co prawda nie na maksymalnych, ale da się grać, więc bierz coś jeszcze lepszego, bo cena pozwala (ten co prawda jest bez systemu, więc taniej ;))

Za 2800 może kupić sprzęt (laptopa) z nową i5, GF GT 540 i 4-8 GB RAM, jak dobrze poszuka ;-).