Jaki zasilacz 500W ? Cooler Master czy Modecom

Czesc. Mam zamiar kupić sobie jakis nowy zasilacz 500W. Tylko zastanawiam sie który byłby lepszy…Może powiedzcie mi która firma jest lepsza…Cooler Master czy Modecom…? ? ? Wiem ze CHIEFTEC jest najlepszy…Ale pomózcie wybrac z tych dwóch.

ModeCom owszem , ale bez dopisków Fell czy Volcano .

CoolerMaster bardzo dobry :]

Chieftec nie jest najlepszy nie jest nawet średni w sumie ;] wszystkie jakie zamontowałem po woli zaczynają wysiadać a większość nie ma nawet roku ;] z cooler masterami nie miałem styczności więc nic nie powiem ;] Modecomy odradzam w zasadzie jedyny warty uwagi to carbon ale w jego cenie można kupić o niebo lepszy zasilacz ;]

Napisz może jaki masz komputer i ile masz do wydania ;] do 200zł polecam bequieta 430w ze sprawnością 87% itp… lub do 250zł bequiet 530w ;] z tańszych może ocz… ale jeżeli to do komputera z podpisu to nawet bequiet 350w dałby radę ;]

ja mam modecom premium 500W i jestem zadowolony- zasilacz jest cichy.

Ja mam CHIEFTEC 1200 W i jak do tej pory nie miałem z nim problemów i jak dla mnie są najlepsze! Modecom mam na drugim kompie Carbona 530W i działa wyśmienicie co do CoolerMaster to nigdy nie stosowałem przejechałem się u nich na chłodzeniu i raczej już w ich produkty nie będę inwestował. Ja bym Polecił Carbona 530W!

Modecomy owszem ale MC.\

Cooler master też robi dobre zasilacze.

Podaj budżet jaki masz do przeznaczenia

Facet… Volcano to jedne z lepszych zasilaczy na rynku obecnie, robi je CWT - konstrukcja Volcano to blizniaki Chieftecow, i maja jedne z najmniejszych tetniec na napieciach, nie wiem czy rozumiesz to zagadnienie, a Modecom nie ma takiej serii jak Fell, co do Coolermasterow widze na allegro jakies 450w za 90 zl ale nie sadze ze to dobre zasilacze - pewnie z dwu letnie lezaki wiec ja bym sie nie pchal w to…

Aha bym zapomnial Modecom MC produkowany jest przez FSP a Volcano przez CWT,

mam w kompie bequiet i muszę pochwalić :slight_smile: super się sprawuje, co do cooler master miałem z rok temu w starym kompie, też się dobrze sprawował(komp z nim oddałem znajomym->żadne kłopoty nie są zgłaszane).

Modecom - tylko MC (od jakiegoś czasu trudno je dostać) i Volcano.

Feel, Premium itp. - są złe.

Modecomy MC są wycofane ze sprzedaży, teraz są tylko dostępne bliźniacze konstrukcje czyli Amacrox Warrior i Fortron ATX-xxxPNF, Modecom Carbon jest niby dobry, ale nie opłaca się brać, niska sprawność, nie trzyma tak dobrze napięć jak MC czy Volcano.

Przy czym w przypadku Amacroxów, numer modelu nie odpowiada mocy - jest od niej zawsze o 50 większy (np. Amacrox 400 ma 350W).

A Fortron ATX-xxxPNF ma biedne okablowanie.

To większy czy mniejszy :roll:

Większy. Moc to 350W a numer modelu o 50 większy czyli 400. Wszystko się zgadza.