Jaki zasilacz do dwóch geforce 8800?

procesor zmnienie, ram dorzuce i oc na niego walne nie martwcie sie o to.

tylko prosze wiem że drogo bendzie ale tak w miare hociarz żuccie ceny tych modeli bo geforce drogo. radeonów prosze nie polecać tylko może jaki 8800 bo myśle o tym najpawerfulniejszym :lol: . I 2 oczywiście na SLI

Dzienkuje zgury i pozdra z Jersey(UK) wyspy gdzie Polska guruje

Gigabyte

Tylko nie wiem po co chcesz tak mocne karty łączyc w SLI.

Popraw błędy. :wink:

sorki zaawansowana dysleksja, dysgrafia sprawdzam i tak po 2, 3 razy.

a do gier qrde których nie ma jeszce a niby do czego?

najpierw jeden Geforce biore, za rok drugi i v mody też pójdą.

jak nie gtx to co?(Radeon odpada nielóbię)

żeby mieć moc moc i power do gier, które wyjdą

no i zasilacz jaki? ceny oki sam sprawdze sorry. ale model jakiś? Firma?

p.s lepiej jurz pisać nie umiem(pisałem to 15 minut specjalnie dla was bo na gg to 0 gramar i jak najszypciej i najkrucej)

Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 15:38

a i moc dwóch geforce 7600gt do jakiego geforca można porównać?

To pisz dłużej, przy użyciu Firefoxa 2.

Kup jakiegoś Be quieta, anteca, topowera, tagana z 2x 2 wtyk pci-e i mocą z 700-800W

ten temat to chyba jakiś kolejny test cierpliwości forumowiczów

dzięki tobi

ale ja nie posiadam na płycie wtyku specjalnego na zasilanie do grafy czy to jakiś większy problem? z oc pewnie tak

dzięki bo normalnie napisał bym dzienki

Fakt. Respekt

ale zamula mi net tak że… nie mogę nic wyszukać sorry

nawet na napisanie tego txt 3 próby idą :frowning: ale tylko do końca miecha bo mi bany za przekroczenie download zejdą :mrgreen:

Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 16:10

ps. więcej laikowych pytań nie dostaniecie ( dam z siebie wszystko i nie będzie pytań) normalnie godzinami fora i google przeszukiwałem aż w końcu sam sie zalogowałem.

Teraz tylko na odpowiedzi czekam dziękuję za wszystko

nie na płycie a wtyk zasilacza :lol:

trzymamy za słowo :smiley:

wiem co to jest wtyk zasilacza chyba (taki z 6-cioma co do grafy ma iść do wtyku zasilania pci-x) mam nawet taki w swoim zasilaczu ale nie mam go gdzie podłączyć. niewylukałem kupując płytę.

lipa obejdę sie bez ale morze adaptery są (w co wątpię) zobaczymy.

Ale powiedz po co Ci dwie karty do tego kompa co masz w podpisie? Procek może nie wyrabiać, bo za słaby. Chociaż może i będzie w końcu dwa rdzenie ale to nie C2D.

Jedna spokojnie starczy.

A ten procek jaki chcesz dać i ram jaki?

Witam!

Zasilacznia PCI-E nie podłącza się do płyty głównej tylko do karty graficznej!

Faktycznie - ciężko się czyta Twoje posty - jednak mimo zaawansowanej jak piszesz dysleksji i dysgrafii - mógłbyś się jednak bardziej starać, choćby przez używwanie wspomnianej wyżej przeglądarki Firefox.

OT`y Kosz

Najpopularniejszy kolega chciał napisać to ten może być: EVGA GeForce 8800 320mb

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,id,27578/

Witam!

Nie wiem, czy ten Chieftec nie uciągnie 8800 (co dopiero dwie) - zobacz na linię 12V :frowning:

Waty to nie wszystko.

ps. ten zasilacz ma 3 linie +12V, a nie jak tam napisano, że dwie…

+12V1 12A

+12V2 21A

+12V3 13A

ok dzięki za łopatologiczne wyjaśnienie (bo moja karta nie ma)

nie, chciałem napisać najmocniejszy(the most power full) ale to już mało ważne

procek to jakiś c2d mocny i dobry do oc, a ramu to 2 GB dorzucić porostu i oc na 733 chyba styknie

narazie chce jedną, drugą za rok dokupię

dzięki pozdro z Jersey (taka wyspa między Anglią a Francją)

Witam!

Bez sensu… albo teraz dwie, albo sobie daj spokój z 8800GTX w SLI, bo za rok to będą znacznie lepsze karty… a poza tym wyjdzie 8900GTS/GTX w 65nm.

733??

to morze po prostu na razie kupie dugi 7600gt? do tego c2d e4300. co wy na to? aż taki władny mocy nie jestem jak wam sie wydaje tylko przyszłościowo planuję rozwój komputera

czy 2w SLI 8800 nie dadzą więcej mocy nisz 8900? bo nie bende czekał tyle czasu na nową

rozmyślam wiele opcji bo kaska(w funtach) powoli wpływa na konto

i czy mój 7600 da rade hdtv(1900 na 1024 rozdzielczość w przybliżeniu bo nie pamiętam dokładnie)?

dzięki to tyle po konkretnej odpowiedzi na to pytanie nie mam więcej pytań przysięgam

myślę że na 7600 nie pociągniesz grafiki w HDTV a jak w SLI to tylko na NF680 bo Twoja płyta ma 2 pci-e x8 w trybie Sli a 8800 potrzebuje x16

dzięki w takim razie wezmę tylko jednego 8800gtx bo na hdtv mi qrewewsko zależy żal mi tylko niewykorzystania opcji SLI :frowning:

trzymajcie sie, bo do grudnia pytań miał nie bende :slight_smile: