Jaki zasilacz do dwóch kart gf8800GTX SLI?

Witam serdecznie! Tak jak w temacie chciałbym sie zapytać jaki jest potrzebny zasilacz, tzn o jakiej mocy do utrzymania dwóch kart w trybie SLI [2x] ALBATRON GeForce 8800-GTX Extreme EDITION[768MB DDR3, podwyzszone taktowania fabrycznie(potwory)]? Czy może zamiast dwóch kart w SLI to moze BFG GeForce 9800 GX2 1GB GDDR3? Co moze być lepsze, wydajniejsze, jaka jest wasza opinia? Oczywiście nie patrzymy na koszty, pytam tylko tak z ciekawości! Czekam na odpowiedzi! !!

…z czego wynika proste stwierdzenie, że nie warto kupować kart podanych przez ciebie, pinio150.

a jakie karty wyjda za 10-20 dni? bardziej wydajne? z jakim oznaczeniem będą? a czemu te modele kart graf? dla mnie liczy sie wydajność, z tego co wiem to te karty są najlepsze na rynku! A moze ktoś uzasadni swoje słowa! A własnie pytałem sie o zasialacz który uciągnie te 2 karty.

LOL nowe Radki mają być nawet o 50% wydajniejsze, GF-y też, i to nawet jeszcze więcej.

aha fajnie wiedziec, tylko ze narazie nic oprocz tego ze beda wydajniejsze to nic nie wiem jakby te karty graf były niedobre!? dziwne :slight_smile:

No a co ma być więcej wiadomo? Każda nowa generacja sprzętu komputerowego różni się głównie wydajnością.

człowieku… od miesiąca na tym forum non stop piszemy o nowych kartach… a co do tego jakie to będą spytaj kolegę :google:

tematem tego wątku jest, był jaki jest potrzebny zasilacz do utrzymania dwóch kart podanych wyzej a nie ktore są wydajniejsze. Rynek komputerowy sie rozwija bardzo szybko i wiadomo ze sie wszystko starzeje. Moze tak byście wrócili do tematu i odpowiedzieli na moje pytanie a nie filozofować co wydajne co takie a nie inne… nie to jest tematem.

Masz tą odpowiedź: OCZ SXS 600W, przy czym ja tych kart w życiu bym nie kupił tydzień przed premierą nowych.

Poczekać moge pewnie! Ale czy faktycznie będa az tak lepsze od tych co podałem? To są karty najlepsze w swojej dziedzinie. A premiera kiedy dokładnie będzie i jakie bedą farbyczne i marketingowe oznaczenia tych kart? Te karty nawet nie w SLI tylko kazda sama ogarnia wszystkie efekty graficzne jak na dzisiaj, nawet najbardziej wymagające gry i aplikacje. Także wiec wiesz czekam na wase sugestie. :smiley:

Jeśli już to dwa najtańsze 8800gts w sli i do tego corsair hx620…

A najlepiej jednego radeona hd4870 i corsaira vx450 :stuck_out_tongue:

Radeon HD 4870/4850

oraz Geforce GTX280/GTX260

To nowi królowie wydajności. Użyłbyś google, a nie zadawał głupie pytania. Nawet zdjęcia tych kart są.

Nvidia za 6 dni oficjalnie, AMD/ATI za 12.

to wszystko przez ATI, przesunęło premierę…

Chce być ostatnie.

True, dokładnie, może chcą mieć pewność że karty będą w sklepach, albo dobrać odpowiednio ceny zależnie od tego co faktycznie nvidia pokaże.

w takim razie kupuję 2xGTS z corsairem 620 i płytą z chipsetem 750i sli :lol:

Ace Ventura , w przyszłym miesiącu będziesz narzekał na wydajność, a chipset to syf.