Jaki zasilacz do HD 4870?

Witam! Jaki zasilacz polecacie mi, ostatnio kupiłem radka HD 4870, i pisze że zasilacz musi mieć 500W

Edit: czy ten będzie dobry http://www.allegro.pl/item797157103_zas … 6_pin.html

Więc jaki polecacie?

Broń boże nie kupuj tego badziewia.

Może Huntkey 600W ? Ale nie jestem pewny czy są od razu wszystkie wtyki, musiałbyś się upewnić ale jest dobry.

mam troche bardziej pradozerny zestaw i dziala na ocz sxs500

wada jest mala ilosc molex’ow - dokladnie dwa :>

ew. corsair hx450 - ponizej 200zl. to moze uzywany trafisz (5lat gwarancji, wiec popros o dowod zakupu w tym wypadku)

Do karty graficznej pokroju HD4870 dobrze by było wziąć coś typu BeQuiet PurePower L7 530W za 249 zł. Tak na prawdę, starczyłby dużo słabszy zasilacz, ale problemem stają się wtedy wtyczki zasilające kartę graficzną (trzeba stosować przejściówki z Molexa na PCI-E), a ten BeQuiet jest jednym z najtańszych zasilaczy posiadających 2 wtyczki PCI-E.

Ryś, możesz tyle wydać?

Ok, tamten sxs500, jest nawet całkiem ciekawy tylko, wyczytałem że on ma tylko 1 wtyczkę 6-PIN PCI-E. A moja karta potrzebuje 2 x 6-PIN PCI-E

bo sa rozne wersje - podana przezemnie ma 2x pci-e (wersja sli) kosztem molex’ow

Na aukcji masz napisane, że są 2 wtyczki PCI-E, natomiast masz złącze nazwane CPU 4-pin, w BeQuiet masz 8pinowe (przydaje się przy prądożernych procesorach i ich podkręcaniu) i jest trochę mocniejszy (ogólnie jak i na liniach +12V), no ale też trochę droższy. :slight_smile: Oba zasilacze godne polecenia.