Jaki zasilacz do max 190zł?

Witam, poszukuję zasilacza, który uciągnie bez problemu sprzęt:

Intel C2D 3.06GHz

3x1Gb DDR2 Ram 1066

2x HDD 500GB

1x Napęd DVD

GeForce 9800GT 512MB

Jaki polecacie? Szukam i szukam na allegro i nie mogę ogarnąć co zamówić by było pewne, i CICHE.

Budżet max 190zł (oby jak najtaniej). Liczy się niezawodność, bo to do znajomej pójdzie. Była by zadowolona gdyby był cichszy. Aktualnie działa na… FEEL’u 400W #-o

http://allegro.pl/corsair-zasilacz-cx-4 … 79224.html kupa osób chwiali ten model ja również go mam stabilny cichy i ma 5 lat gwarancji :slight_smile: do twojego zestawy będzie idealny

http://www.cooling.pl/antec-vp-power-vp … 52870.html

Właśnie ten zainteresował mnie przeszukując allegro. Jest marka, dobra moc, i przede wszystkim CENA. Faktycznie jest dobry? Na różnych forach różnie mawiają o nim.

Mam go 4 miesiące za wiele powiedzieć nie mogę, ale jak testowałem napięcia profesjonalnym miernikiem to wyniki były rewelacyjne bez obciążenia i z obciążeniem. Jest firmowy gwarancja jest brać :slight_smile:

To zależy od for :wink: Brać kolega ostatnio zamontował i powiedział że świetna maszynka :slight_smile:

Bierz drugiego polecam.

A czy ten Corsair to nie jest przypadkiem taki “zmodyfikowany” słabszy model (bodajże 380W) z mocniejszą linią 5V (która de facto nie jest tak ważna jak 12V)? Niektórzy producenci lubią tak czasem “przekłamywać” aby ten sam model zasilacza sprzedać jako niby mocniejszy…Osobiście interesowałbym się markami, które nie naciągają parametrów zasilaczy: Antec VP 450 lub Fractal Design Integra 400.