Jaki zasilacz do mojego komputera?

Posiadam następujący komputer:

Intel Pentium Dual-Core E2200

GIGABYTE GA-G31M-S2L

1 GB Ramu DDRII Kingston

Grafika zintegrowana

Dysk 160 GB

DVD LITE-ON

Ten komputer pełni rolę komputera biurowego i jako domowego serwera drukarki, plików itd.

Zastanawiałem się nad tym jakiej mocy powinien być zasilacz. Myślałem nad Modecomem MC 350 lub Amaroxem Warriorem 350. Lecz nie wiem ile ten komputer może ciągnąć. A i powiedzcie jeżeli okazał by się dobry ten 350 W to czy miałbym możliwość rozbudowy komputera do II GB ramu i dodatkowego dysku bez wymiany zasilacza na większy?

modecom mc-350

Do tego kompa też polecam MC-350.

To ja dodam poza MC-350 :wink: który jest dobry jeszcze Delta DPS-350 :slight_smile: także dobry wybór jeśli nie chce się dużo wykosztowywać a mieć dobry zasilacz :slight_smile:

Modecoma jest dłuższa gwarancja zapewne… Jednak tak i tak polecam obydwa zasilacze. :wink:

Fortron 350 ?? :wink:

MC-350 w zupełności wystarczy to tego sprzętu co masz teraz jak i do rozbudowy którą byś robił.

Dzięki za odpowiedzi! Zawsze można na was liczyć!

Wesołych Świąt :x-mas: i udanego sylwestra :zdrowie:

Sorki że odświeżam stary temat, ale mam jeszcze jedno pytanie. Na razie fundusze mi nie pozwolą na zakup zasilacza, lecz znalazłem w szafce codegena 350w. Pociągnie on ten sprzęt tymczasowo puki nie kupie porządnego zasilacza ?

Codegena 350W to nawet nie tykaj…

Ok, dzięki rozumiem. Trudno poczekam :smiley: