Jaki zasilacz do mojego PC?

posiadam:

Intel P4 1,7 GHz

Geforce 2 MX 440 64 MB

napęd : combo LG

Dysk 40 GB

256 MB DDR

szukam w miarę dobrego i taniego zasilacza

poradźcie coś …

http://allegro.pl/item179597178_zasilac … hy_gw.html

nic lepszego

Opcja szukaj i poczytaj.

Coś np z Fortrona 350/400 W.

ja sie tak zastanawim tylko nad jednym skoro te fortrony takie dobre czemu nie ma ich w sklepach tylko allegro?

Trafne spostrzeżenie. Nie ma bo widocznie nie są aż takie dobre. Tracery są, Codegenów już nie ma, Iboxy są, Modecom Fell są, Deer są, a Fortronwów niema, a takie dobre podobno. Gdzieś słyszałem że są to jakieś leżaki z Niemiec. Ale czemu żaden sklep ich nie ma czyżby nie chciał sprzedawać może to szajs. No bo jak mają takie zasilacze jak wyżej są a nie mają podobno sławnego dobrego Fortrona.

to już było nie raz wałkowane:

http://egielda.com.pl/forum/index.php?showtopic=5717

nie wiesz to przynajmniej głupot nie pisz… takie domysły to zachowaj dla siebie 0X

Dlaczego fortronów nie ma w sklepach bo nie są już produkowane ale są zasilacze produkowane przez fortrona takie jak Modecom MC, Amacrox, Be Quiet.

To takiego lajtowego zestawu to Ci modecom Feel II lub III 350 Wat spoko wystarczy, albo jakaś Delta z allegro z elementem ryzyka. Chyba że w pryszlosci masz zamiar zainwestować w kompa to warto kupić trochę mocniejszy i bardziej markowy . Będzie jak znalazł pod nowa konfiguracje.

Jak kolega spali kompa Feelem to poda ciebie do sądu i będziesz musiał płacić odszkodowanie :?

Tanie a dobre zasilacze to są tylko Delta i Fortron a nie żaden modecom Feel Tobi może wam powiedzieć co taki Feel potrafi.

Już tak sie nie napalaj że Feele sa zle bo Ci Tobi powiedział. Sam pewnie go nie miales a rozpowiadasz cos o czym nie masz nawet pojęcia. Owszem Feele nie sa za dobre, ale Feel II i III to naprawde przyzwoite zasilacze za rozsadna cene. Wole Takiego Feel III niż fortona z demobilu.

OTy-kosmos.JNJN

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: nie rozśmieszaj mnie mam trzy Feele w szafie dwa to są Feele II a jeden to Feel III i na każdym skaczą napięcia, głośne są strasznie, otworzyłem je wszystkie i nie mają zabezpieczeń

Oto napięcia z miernika:

  1. Feel II

+3.3 V ma napięcie 3.12 V

+5 V ma napięcie 4.65 V

+12 V ma napięcie 11.35 V

  1. Feel II

+3.3 V ma napięcie 3.50 V

+5 V ma napięcie 4.72 V

+12 V ma napięcie 11.38 V

  1. Feel III

+3.3 V ma napięcie 3.13 V

+5 V ma napięcie 4.73 V

+12 V ma napięcie 11.39 V

Jak widać nie spełniają normy ATX

HEhe to masz jakies felery, mi bardzo dobrze trzyma napiecia i jest bardzo cichy