Jaki zasilacz i Ram? do ~200zł

Chodzi o to ze kupuije nową karte graficzną Sapphire HD3650 AGP i bede potrzebowal zmienic zasilacz + dodac ramu bo troche mało, w przyszlosci bede planowal zmiane procesora wiec powinien zasilacz byc stabilny"

cena nie powinna przekroczyc ~200zł poniewaz wiecej obecnie nie posiadam. Jezeli bedzie np za 220zł albo cos w tym stylu to okej dołoze ale lepiej zeby nie przekroczyło.

I jeszcze najlepiej jakby bylo z tej strony http://www.proline.pl/ poniewaz tam jest najtaniej grafa i nie zaplaciłbym za koszt wysyłki 2 razy

Moj Sprzecior (obecny ) :

Pentium 4 2,66GHz

CODEGEN 350W model: 300x

512MB RAM KINGSTONE DDR

Asus P4V800-MX

W prolinie nie widzę dobrych zasilaczy. Lepiej zmień sklep.

Będziesz odtwarzał filmy HD na swoim komputerze? Jeżeli tak to weź Palit GF 8600 Sonic +, zasilacz Modecom M\C 350W/400W, ram Kingston 1GB DDR, jeżeli myślisz o zmianie procesora w przyszłości to zastanowiłbym się nad zmianą platfotmy. Np:

Gigabyte P35-DS3L

Intel E2200

Goodram 1GB DDR2 667MHz, w przyszłości dokupiłbyś drugą

Palit 8600GT Sonic +

Modecom MC 400W

dysk narazie stary

obudowa i napęd to samo

kozunio12 , trochę stary ten zestaw

jeżeli mały budżet, to nic nie sklecisz(raczej) lepszego

kozunio12 , właśnie do filmów HD 8600GT ŚREDNIO się nadaje.

może brać HD 3850, a z 8600 pomylilo mi się, bo od jakiegoś czasu nie byłem w temacie, miałem na myśli 9600GT

HD3650 anie HD 3850 :stuck_out_tongue: to chyba roznica…

a jezeli nie zasilacz z proliny to jakis z allegro dajcie linka… i zeby nie byl az bardzo taki drogi ;d

  • link z proliny ram bo nie chcem placic za karte osobno, zasilacz osobno, ram osobno… ( oczywisco osobno chodzi o koszt wysylki :))

aha… i powiedzcie mi bo jeszcze nie kupilem tej karty czy to dobry wybor? bo ona ma byc do gier :slight_smile: a do filmow to tam sporadycznie :stuck_out_tongue:

9600GT wcale nie lepszy pod tym względem :stuck_out_tongue:

Poza tym jak chcesz to wtrynić do kompa z AGP?

no chyba kupuje karte AGP to sie zmiesci czy nie? O_o ?

Jak to zmieści ? :expressionless:

“Poza tym jak chcesz to wtrynić do kompa z AGP?”

wtrynic - zmiescic, wepchnąc?

w sensie ze jak to wlozyc? ze sie nie zmiesci? bo tak zrozumialem… ;s

hehe no ja nie wiem wkoncu to ma byc komputer do gier typu " silkroad, cs,fallout 3" wiecej mi nie potrzeba a te gry beda mialy slabe wymagania sprzetowe ;p

cytat z : http://forum.idg.pl/karty_graficzne_wid … try1290743

no mam pci x1 ale czy to nie bedzie zaklucało tzn jak bym kupil karte na pci? by wolniej chodzila -, -