Jaki zasilacz polecacie

mam pytanie bo mam w tej chwili zasilacz 300w który jest za słaby. poszukuje zasilacza 400w do 500w który nie jest awaryjny i ma zabezpieczenia przeciw przepięciowe i inne zabezpieczenie jeśli są.

jeśli chodzi o cenę to w granicach do 70 zł . wiem że nie dostane super zasilacza w tej cenie ale nie dam więcej za głupi zasilacz. chce kupić zasilacz na allegro albo w sklepach balta, vobis gral, media markt, net-s gdzie indziej nie. proszę podsyłać linki z zasilaczami. z góry dziękuje

no to powodzenia krzyż na drogę, siekiera w plecy

za słaby do czego ?! podaj konfig, masz dobry sprzęt a nie stać Cię na przyzwoity zasilacz?

za zasilacz twoich wymagań trzeba dać min 150zł, w podanej cenie tylko Fortron 350/400W

albo Delta 400W

:x

Z takim podejściem do sprawy, obawiam się, że niedługo będziesz miał dodatkowe wydatki, nie tylko na zasilacza, ale również na wymianę, uszkodzonych przy awarii “głupiego” zasilacza, podzespołów.

Dlaczego nie w innych, np. na Zenfist.pl? Akurat vobis ze “swoim” reklamowanym Modecomem FEEL albo inny Media-Markt, to ostatnie miejsce, w którym kupiłbym zasilacz.

Zrób tak jak mówi lukaszzek

Za ok. 150 zł. bierz Amacroxa AX450-PNF.

Tu jest jego konfiguracja

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=#1035791

Zasilacz za tą cenę to tylko na allegro bo w tych sklepach to dobrych zasilaczy za tą cenę nie kupisz, do tego zestaw Fortron 400W lub Delta 400W.