Jaki zasilacz używany?

jaki zasilacz używany do max 30/40 zł    20pin+4pin  musi być osobno    znalazłem Akyga IBox Fortron codgen modecom Fell    który najlepszy ?  mi się wydaje że Fortron  co sądzicie o tamtych co podałem      będzie do retro komputerka celeron 2.6ghz 512mb ram MX4000  karta sieciowa muzyczna  lub pod AMD XP bodajże 2500+ 768mb ram  FX5200 ZOTAC        pierwsza płyta to PM266A Pro  a 2 to Asus A7V8X-X   I na strychu leży płyta pod pentium 3 ale nie wiem czy jest sprawna   Liczę na odp 

Tylko Fortrony. Akygi, IBoxy, Codgeny i większość Modecomów to szajs, gdy tylko wyjeżdżają z fabryki, a co dopiero używane. Za te 30-40 złotych spokojnie kupisz.

Fortron lub Delta.

bo np mój brak ma tracera 4life 400w  chodzi już lata nic się mu nie dzieje  dołożone do komputera lepsza grafika i 2 dyski twarde  a mój kolega ma IBOX dołożony dysk i grafika zasilacz 350w i chodzi przeszło 10 lat a komputer jest co dziennie mordowany po 10/15 godzin 

Z tymi zasilaczami typu tracer i inne z czarnej listy jest tak ,że nie wiadomo kiedy się spalą,rzadko spotykane jest by taki zasilacz nie zepsuł innych podzespołów jak już dobiegnie jego koniec.Znam także przypadki że takie zasilacze działały bezawaryjnie przez ok 5-10 lat ale nigdy nic nie wiadomo.Lepiej kupić markowy zasilacz z białej listy.W tej cenie można takie zasilacze dostać.

ja jedyne używane zasilacze jakie brałem to od jakieś tam firmy z allegro coolermastery za 120 zł z wysyłką na rocznej gwarancji. Jakieś stare rupcie bez gwarancji nie mają sensu.