Jaki zasilacz wybrać?

Witam kupiłem kartę graficzną Radeon HD4850 i teraz zastanawiam się nad kupnem dobrego lecz taniego zasilacza. Mam do wyboru: !,43218/’>http://www.reactor.pl/produkt-zasilacz- … !!

http://www.reactor.pl/produkt-zasilacz- … box,32259/

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … X_BOX.html

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … m_FAN.html

Który zasilacz wybrać żeby posłużył dość długo i wytrzymał jeszcze jakieś rozbudowy komputera. Pozdrawiam.

Żaden z tych zasilaczy podanych przez Ciebie…Dobra i niedroga zasiłka to: http://allegro.pl/item1170984471_mega_m … v_wwa.html

Dlaczego nie? Akurat musiałbym wybrać coś pomiędzy tymi ponieważ mają nawet dobre opinie i są w zasięgu mojego domu. CollerMaster czy też Modecom to dobre firmy.

O ile CoolerMaster to średni zasilacz o tyle zasilacze Modecom to kaszana…a wręcz są gówniane. Mają słabe linie +12 V, po prostu nie chciał bym mieć takiego zasilacza. Dobre opinie to może i mają przez pseudo fachowców :stuck_out_tongue:

Ale tu jest w gronie dobrych zasilaczy http://oc-forum.org/index.php?showtopic=13020

Modecoma nie bierze się do nowszych konfiguracji…jeszcze te starsze komputery może zasilać i to wersję MC i Volcano ewentualnie:D:D Ale ogólnie są to bardzo średnie zasilacze. Odnośnie zasilaczy CoolerMaster - te droższe, lepsze modele są okey:) ale te co podałeś są słabe…

To zależy od serii Modecom miał dobre MC 2.0, GFT, Volcano bo pochodziły z fabryk FSP, CWT. Feel/Premium to fabryka Essun, czyli szajs

http://www.gral.pl/Corsair+400W+CMPSU-400CXEU_274.html

http://www.gral.pl/Seasonic+SS-400ET_908.html

Ale tak na mój raczej słaby budżet to może ten: http://www.reactor.pl/produkt-zasilacz- … box,32259/ albo http://www.komputronik.pl/index.php/pro … m_FAN.html który ma 10/10 i jedną z opini: "Zasilacz rewelacja! !!

Dobra, dobra kitu Ci nie wciskam z Modecomem, więc go sobie daruj…bierz któryś z zasilaczy, które podł Tobi lub tą Deltę co dałem ja:)

Czyli tego też nie czy może raczej być? http://www.reactor.pl/produkt-zasilacz- … box,32259/

Coolermaster jeszcze ujdzie, ale Feel seria 1 nie wiem jakim cudem może ciągnąć taki kofing, a nawet jak ciągnie to parę miesięcy i na pewno się sypnie, za 155 zł kupisz Seasonica SS400-ET, zobacz na allegro pewnie dostaniesz w okolicach 120-130 zł z gwar 24 miesięcy, jest lepszy od CM ze względu na 40W więcej na linii +12V, sprawność 80+.

Czy to jest ten Seasonic: http://www.raflux.pl/ ? Nie da się konkretnej strony z zasilaczem skopiować więc nazywa się on SEASONIC (SS-400ET) 400W - OEM - 80+ BRONZE i jest po 130,20zł. Czy to ten i czy go brać?

W ram.net.pl masz tego Seasonica za ok. 115 zł…

Kupuj co chcesz. Jak ci się spali komp to nie przychodź z płaczem.

Jeśli dobrze zrozumiałem polecalibyście Seasonica SS 400ET i pytam się czy to jest ten ponieważ mam ten sklep dwie ulice dalej. http://zapodaj.net/3cbe32212224.bmp.html

Oznaczenie, standard ATX 2.2 się zgadza AFPC jest, to jest ten model, można śmiało iść do tego sklepu i brać ten zasilacz, dla porównania opis producenta:

http://www.seasonic.com/pdf/datasheet/0 … -300ET.pdf