Jaki zasilacz

Mam problem i proszę was o pomoc. Mianowicie nie wiem jaki mam qpić zasilacz :confused:

Mam kartę 6600 AGP, ale zamierzam ją zmienić na 7600 lub 7900 (oczywiście PCI) ale dopiero we wakacje. Chce sobie również zmienić płytę główna. Teraz muszę już sobie kupić zasilacz bo obecny mi nawala i potrzebuje takiego który mi poradzi nowy sprzęt i będzie pasował do obecnego.

Poszukuję dobrego zasilacza do 450 WAT bo chyba tyle starczy.

Na allegro jest pełno ale nie wiem który mam wybrać, plz pomóżcie mi !

jaki masz sprzęt? i ile chcesz wydać na zasilacz?

169zł:

http://zenfist.pl/pID/1027.htm

ewentualnie;

http://zenfist.pl/pID/164.htm

to już coś z serii 8600

Amacrox 450W lub 500W

Inne dobre firmy: Chieftec,Tagan,Be Quiet,Huntkey,Fortron

Tego nigdy nie kupuj

MODECOM FEEL

CODEGEN

4 LIFE

V POWER

DEER

RUBIKON

PROCOMP

ULTRA-MEDIA

PLATIN-POWER

TRACER

LOGIC

MUSTANG

L&C

MEGABAJT

2N

IMPET

COLORSIT

ATON

POWER MAN

GEMBIRD

IBOX

SUNTEK

EVERPOWER

POWER COLOR

TASK

TAKE ME

ROPLA

FOUR STAR

LEVICOM

COBA

WIN

HEC

Stanowczo bym z tej listy “słabych” zasilaczy wyłaczył produkty modecoma popularne zasilacze FEEL II i III produkowane są podobno dla modecoma przez uznawaną powszechnie firmę Sirtec. Ogledziny takiego zasilacza seri 350 war i 500 wart robią jak najlepsze wrazenie . Montaż technologiczny pierwsza klasa , elementy rozmieszczone i chyba lutowane agregatem znacznie precyzyjniej niż w Chifteku ktorego dziś otwierałem. Mało tego te feele są sprzedawane jak ciepłe bułeczki w tysiacach sztuk i co i to , że bardzo rzadko sie słyszy że komuś padł feel chyba że to przeciążył totalnie . Chłopaki w serwisach i składaczkowniach komputerków w moim sporym mieście bardzo sobie te zasiłki chwalą. Sam jak narazie mam feela 350 i zszokowany jestem jego stabilnoscią napieć na linni 12 V ( pomiar multimetrem a nie programikiem)

Kumu padł FEEL II ??? A i zeby nie bylo ze nie rozumiem wagi zasilania . Po prostu cienki komputer to trzeba dać zwykły zasilacz , wypasiona maszyna warto zainwestować w zasilacza kilka stowek chcociażby dla poprawy samopoczucia i bezpieczeństwa.

Test bechmark.pl?

Tanie kondensatory, i inne oszczędności, komuś na pewno padł lub wysiadły kondensatory. Podobno nie są aż takie tragiczne, ale nie polecę nikomu takiego czegoś, Modecom MC warto, Sirtec robi też np Chieftecki dobre ale głośne.

Zobacz co robi na +5, ja za stabilność na +5 zapłaciłem 100 zł.

Na liście nie ma Feel2.

Kupiłem jak radził CyraX_X.

Mam nadzieję że będę zadowolony