Jaki zawód po Technikum Telekomunikacji?

Witam.

Może ktoś z Was wie, gdzie najprędzej znajdzie pracę delikwent, który skończył Technikum Telekomunkacji? Najprędzej i najprawdopodobnie też może być.

W kanalarstwie 8) 8) 8)

To chyba logiczne że w TPSA lub innej firmie telekomunikacyjnej np. Dialog, Chello, Telekomunikacje lokalne itp lub np na centrali w zakładzie pracy.

No własnie nawet trafnie , ostatnio TPSA na Sląsku poszukiwała techników do układania i montowania światłowodu w kanałach.

Ciekawe ile placa :smiley: ??

500, 600 zł/miesiąc :wink:

No dzięki robie szkołe,mecze sie jak nie wiem kto,zdobywam w końcu urpagnionego Technika i mam w kanałach siedzieć?? :o :o

:x

Możesz siedzieć w centrali tlefonicznej, iśc do wojska lub policji (łącznościowcy), ogólnie oferty składać do firm telekomunikacyjnych :wink:

a po technikum lub licumprofiilowanym co bym mogl robic dalej jak bym w technikum i liceum mial jakis profil infomatyczny ??

Ja skonczylem gastronomiczne, siedze na kuchni i jakos nie narzekam :twisted: :lol:

Boże…ja kończe gimnzajum i wybieram się do technikum dalej , jednakże jak widze perspektywy w polsce…praca w kanałach za 500-600zł to po prostu mi się odechciewa wszystkiego…

A czy uważasz ze po średniej szkole możesz liczyć na jakąś prace? Wątpie, tym bardziej patrząc na sytuacje w Polsce i na wiele ludzi, którzy ukończyli studia itp. a siedza w domu bez pracy. Nie nalezy myśleć tak, że jak sie skończy średnią to bedzie praca.

debek troche bledne masz podejscie, odrazu negatywnie sie nastawiasz do rynku pracy. Ja szkole skonczylem 13czerwca, a umowe na stale w pracy mialem juz w raczkach 10czerwca, a mam raptem skonczone jak narazie technikum tylko! Owszem jesli ktos skonczyl LO tylko, to nie jest mu latwo znalesc prace, ale co do technikow to sprawa ma sie zupelnie inaczej, jezeli gosc bedzie chodził do tego technikum komunikacyjnego to zawsze moze sie wykazac wlasna wiedza na praktykach, wkazac zainteresowanie, to wg. mnie podstawowy warunek zainteresowania pracodawcy gosciem, ktory ciagle sie jeszcze uczy!