Jaki zawód wybrac:P

witam…

mam takie male pytanko:D nurtuje mnie to juz od paru miesiecy … i nadal nie moge sie zdecydowac na jaki zawod najlepiej pojsc by dobrze zarobic w przyszlosci:D na poczatku myslalem nad budowlanka ale to raczej nie dla mnie:P pozniej o ślusarstwie ale z tego co mi wiadomo jest to nie oplacalne … przynajmniej w moim regionie a teraz mysle nad stolastwie meblowym lub o cukiernictwie … a ktory z tych zawodow bylby najbardziej oplacalny ???

Generalnie wszystkie, pod warunkiem ze się nauczysz fachu który wybierzesz. :slight_smile:

  • będziesz naprawdę dobry w tym co będziesz robił :wink:

jak chcesz zarobić to medycyna… :smiley: a z bardziej technicznych to górnicy są dobrze opłacani

aha xxD medycyna sie raczej nie interesuje a pozatym nie moje stopnie zeby isc na studia :stuck_out_tongue: ja szukam takiego zawodu w ktorym bym mogl duzo zarobic w polsce jak i za granica:P

Dodane 13.07.2009 (Pn) 16:01

nom angielski tak srednio jak na moj wiek ale niemieckiego nawet sie nie uczylem ale ide do takiej szkoly gdzie bede sie go uczyl … wiec sie przyloze i sie wyucze:P

a w jakim jesteś wieku ??

idziesz go gimnazjum czy do szkoły średniej ??

wyucz się na kasiarza w szkole Kwinto :smiley:

do zawki ^^^xD

a tak na serio to mechanik samochodowy. Budowlaniec to ogólnie. Może coś konkretnego: dekarz - dobrze płatne. Za daszek biorą od kilku do klikunastu tysięcy.

Dobrze płatna praca w kraju i zagranicą, gdy nic nie umiem i mam zamiar iść po najmniejszej linji oporu - tak można zinterpretować Twoją postawe, to troche jak byś chciał dużo tanio i solidnie :lol:

heh byc moze nie przykladam sie do nauki …ale to nie oznacza ze nic nie umiem ani to ze chce isc po najmniejszej linii oporu … a to ze chce wybrac dobrze platny zawod takze nie oznacza ze chce zarabiac kokosy

Możesz umięc wszystko, niczego nie sugeruje, ale jeśli pójdziesz do potęcjalnego pracodawcy i przedstawisz się w ten sposób, on własnie tak to odbierze jak napisałem powyżej.

A to czy się do nauki przykładasz czy nie to ja nie wnikam, tylko po prostu wypadało by myśle bardziej sprecyzować czego sie chce itd.

Jak Ty nawet nie wiesz kim chcesz być, może ślusarzem a może cukiernikiem…przecież na to pytanie nikt Ci prawidłowo nie odpowie, bo na nie prawidłowej odpowiedzi nie ma.

Jedni w życiu zbili fortune po liceum na jakimś duperelu, a inni zbankrutowali z swoim salonem samochodowym po studiach…

Zbyt wiele tutaj ogólników…

Może wybierz zawód, który najbardziej ci odpowiada:)

Musisz mieć satysfakcję z tego, co robisz.

hmm w wszystkim musze sie zgodzic :frowning: a co do tego nie chce zebyscie mi wybrali zawod tylko przedstawili pare mniej znanych zawodow a zarazem z ktorych mozna by dobrze wyzyc:) a jesli chodzi o motoryzacje to nie interesuje sie samochodami ;(

hmmm takze masz racje tylko ja nie jestem pewien ktory zawod da mi ta najwieksza satysfakcje mysle ze to nie jest taki proste…;(

Sądząc po nicku, w przyszłym roku do szkoły średniej (w tej chwili do 3 gimnazjum). Ale szkołę trzeba wybrać w kwietniu czy maju (dokładnie nie pamiętam). Tak więc masz jeszcze trochę czasu na zastanowienie. A co do zawodu, to nam raczej ciężko będzie doradzić.