Jaki zegarek do 150zł polecicie?

Cześć, jaki zegarek do 150zł polecicie?

Za tak niską kwotę to nie będzie zegarek, tylko zwykły “przyrząd do wskazywania czasu”…coś bliżej na temat specyfikacji, klasyczny / sportowy itp. itd…

Raczej sportowy może casio, żeby miał w miarę wytrzymały pasek. I żeby się ładnie prezentował na ręce.  Wiem ,że to 150 zł mało jak na zegarek no ale cóż… :slight_smile:

Chciałem ci zaproponować zegarek wskazówkowy, ale uściśliłeś, że chodzi ci o sportowy.

W każdym razie od siebie mogę polecić Timex Expedition T49826 (jest też z białą tarczą T49828) - kosztuje jednak powyżej 200 PLN.

W ogóle polecam markę Timex. Robią dobre zegarki, mają też całkiem tanie oferty.

Jeśli przemawiają do ciebie argumenty - co używają znani i ważni ludzie :wink: - to Timexa (wcale nie najdroższego) używa prezydent USA Obama i któryś z wcześniejszych. :slight_smile:

Zgadzam się z przedmówcą, zdecydowanie również polecam markę Timex, za wspomniana kwotę bez problemu znajdziesz przyzwoity model…a wybór jest dość duży.

używane Seiko z serii 5. bardzo dobre automaty na paskach i bransoletach.

Jeśli chodzi o dość tanie zegarki to ja zaryzykowałem i kupiłem Pierre Ricaud, czyli chińszczyzna z jakimś przyzwoitymi mechanizmami. Szukałem przyzwoicie wyglądającego zegarka analogowego, wodoodpornego z sekundnikiem. W tej cenie mogłem mieć jakieś casio, ale wyglądało dużo gorzej. Póki co jestem zadowolony, wodoodporność chyba w porządku, bo i na basenie i w rejsach morskich daje radę, sekundnik - czyli dla mnie must have w zegarku posiada i wygląda na prawdę fajnie. Już kilka osób się mnie pytało co to za maka, bo wygląda na prawdę przyzwoicie. 

Orient…  http://allegro.pl/zegarek-orient-aaa-21-jewels-i4188190278.html

 

automat i trwaly, mój ma juz 25 lat i chodzi bez opóżnien

W sumie Casio na nawet dobry sprzęt. Obecnie wprawdzie mam zegarek innej firmy (Lorus - był trochę droższy) niemniej przez kilka dobrych lat dobrze służył mi poczciwy zegarek tej japońskiej marki.

Nie wiem jaki masz gust, czy podobają Ci się zegarki sportowe czy eleganckie ale ten jest niezły:

http://www.skapiec.pl/site/cat/62/comp/3364868

Obecnie widzę, że są tańsze niż kiedyś.