Jaki zestaw chłodzący pod Socket A?

Jak już w tytule napisałem chce kupić wentylator na procesor AMD Athlon 2500 +XP i ostatnio podkręciłem go na Anthlona 2600+ i chce bardzoej ale w tej chwili temperatura mojego procka wyniso 63 stopnie i nie chce bardziej ale obawiam sie że temperatura bedzie taka że spale procesor.

i moje proźba brzmi żeby mi ktoś polecił jakiś zestaw chłodzący czyli radiator plus wiatrak którym mógłbym chłodzić swojego “potwora” a żebym miał małą temperature.

Bardzo prosze o porady

A może ten skoro nic nie mówisz w jakiej cenie

http://ptes-ises.ippt.gov.pl/SSF/zdjeci … k-duzy.jpg :mrgreen:

http://sklep.benchmark.pl/pelny_14448.html

Lub Pentagram :>

w ogóle poczytaj =[http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=Ch%C5%82odzenie+pod+Socket+A&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8]tutaj Jest tego spoooro. :smiley:

Ale ten Zelman… rewelka poprostu.

aaaaaaaahahah dobre dobre :wink:

pentagrama 100 QVC Cu sobie kup, i powinien dac spokojnie rade, do tego dobra pasta, i chlodzenie w budzie :slight_smile:

Ok wielkie dzięki. NIe napisałem w poprzednim poscie do jakiej kwoty ma być ten zestawik bo to nie gra roli a chce mieć fajne chłodzenie. Tzn nie dam więcej niż 150zł za wiatrak z radiatorem. No może dybym wygrał w totka to kupiłbym sobie chłodzenie wodne hehe ale to raczej mało prawdopodobne.

Wielkie dzięki za te porady i oferty.

a co do husar

Heh niezły pomysł ale taki sobie kupie na wakacje bo wtedy jest gorąco i sie wtedy przyda heh ale dzięki :stuck_out_tongue:

Zwróć uwagę na wymiary nowego coolera,aby się zmieścił i nic mu nie przeszkadzało.

Great Sniper : za 340 można już mieć fajne chłodzenie wodne :stuck_out_tongue:

heh jakbym wygrał w stsy albo totka to kupuje nowy sprzęt z chłodzeniem wodnym ale niestety narazie kiszka nie ma za dużo kasy więc niestety tylko wiatraczek z radiatorkiem

Na twoim miejscu wybrał bym pentagrama miedzianego lub miedziano-aluminiowego cena ok.100zł.Tylko jest problem w tym że cooler ma dość duże wymiary i czy zmieści się na twojej płycie głównej.

przez zakupem zrobie dokłądne pomiary i sprawdze. Też nastawiłem sie na pentagrama i raczej go kupie. Zaraz zrobie pomiary i sie zobaczy ale mam nadzieje że wszystko bedize ok.

Hmmmm gdzie moja linijka? :stuck_out_tongue:

Ja jak kupowalem, to niebylem zdecydowany czy mi wejdzie, wiec gośc w sklepie dal mi wolna reke, i powiedzial bym nie zniszczyl pudelka i chlodzenia, i na podstawie paragonu bede mogl wymienic na cos innego lub zwrócić calkiem :wink:

Teoretycznie tak jest w każdym sklepie do bodajże 7 dni od dnia zakupu… praktycznie różnie to bywa :stuck_out_tongue:

Sprawdziłem na necie ten pentagram 100 QVC Cu ma wymiary:114 x 114 x 66

potem wziołem moją niezawodną linijke :stuck_out_tongue: i mniej więcej tak to zrobiłem że odmierzyłem ok 6cm od środka procesora w kierunku zasilacza i wyszło mi że miałbym wtedy jeszcze ok 0.7cm wolnego miejsca więc wydaje mi sie że powinien sie zmiesić wydaje mi sie że oprucz zasilacza nic nie może mi blokować tego pentagrama.

Więc powinno podejść

jeśli sie myle to mnie poprawcie

Jeżeli wymiary się zgadzają to podłączaj i niezastanawiaj się.Powodzenia pamiętaj o paście termoprzewodzącej

Spox napewno bede pamiętał

dzięki za wszystko