Jaki zestaw dla płyty GIGABYTE Z87-DS3H

Witam, mam pytanie, posiadam płytę Z87-DS3H i chciałbym złożyć komputer do 450zł
Potrzebuje jeszcze kartę graficzną, procesor i jakiś zasilacz. Czy jest możliwość złożenia w takim zakresie cenowym?
I drugie pytanie, czy procesor Intel G1830 2,8ghz ewentualnie Intel G3258 3,2ghz dałby radę

Koszt procków to około 300zł.Ciężko będzie.

Szukam używanych części

Niekoniecznie używane muszą być, no chyba że faktycznie musisz mieć kartę grafiną. Jeśli np. kupiłbyś nowy procesor Intel G1830 (niecałe 300 zł), to zostaje trochę ponad 150 zł na zasilacz, a w tej cenie też da się kupić coś sensownego, np. Chieftec 500W (GPS-500A8) lub Corsair VS Series 450W (CP-9020096-EU).

Coś pomyślę :slight_smile: A jaką obudowę wybrać dla tej płyty bo moja okazała się nie pasować :confused:

Powiedz mi, czy komputer będzie do grania? Jeżeli tylko do internetu i prostych gierek to zintegrowana grafika w procesorze wystarczy i bierzesz używanego i3 za 300 zł + zasilacz 400W i spokojnie w 450 zł się mieścisz.

Komp do gierek typu cs go czyli nic wielkie mi nie
potrzeba

Wiesz jaki bios jest na tej płycie? Musisz mieć wersję F2 by wsadzić tam Haswell Refresh, których jest więcej na Allegro i w ogóle w sprzedaży.

Wymagałoby to zmniejszenia rozdzielczości by zachować okolice 60 FPS.

Procek już mam jakiś 2rdzeniowy Intel g1830 dla mnie wystarczy, trzeba mi obudowę, zasilacz i grafikę. zasilacz można znaleźć do 100zł, obudowę pewnie też (tylko nw jaką bo musi pasować do płyty) i grafikę też coś taniego

W tej cenie niewiele będzie można dorzucić. Sam zasilacz i buda to już jakieś 200 zł. W cenie do 300 zł, z używek lepszych niż integra mamy np to:

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-r7-260x-1gb-gw-warto-i7065650388.html

Lub masę GTX 750 Ti czy Radeon 7850.

Tu mas zasilacz i budę. Jedne z najtańszych, ale też nie najtańszych, by zasilacz nie poszedł z dymem.

Dzięki wielkie :slight_smile:
Temat do zamknięcia

Jeżeli chcesz wszystko w jednym sklepie + jeden koszt wysyłkii to weź to:

Karta jest odrobinę gorsza od tej z aukcji, ale do CS wystarczy. Po lekkim OC wyrównuje się wydajność, a masz wtedy 2 GB VRAM a nie 1. Myślę, że te dodatkowe 80 zł do Twojego budżetu to nie dużo.

Jeszcze jedno pytanie. Tego G3258 już nie masz możliwości dostać? Jest lepszym wyborem niż ten 1830.

Niestety już nie