Jaki zestaw do 1600 zł?

Postanowiłem zakupić taki zestaw , czy jest to dobry wybór? A może Zmienić coś ?? Mam na kompa 1600 zł i ma służyć do gier :).

kompata9.png

nagrywarkę na NEC, LG (NEC jest cichszy), zasilacz rozumiem że to wersja ax400pnf (peak 400W) ??.

poza tym wszystko ok, cacy itp.

nie szkoda narzazie coś zmieniać poczekaj aż stanieje i sobie kartę możesz zmienić bo tak to narzazie ci wszystkie giery chodzą wiec szkoda kasy

kolega chce kupić takie części.

no zgasłaby zasilacz teraz zauważyłem powinieneś mieć 400w a nie jak tam widzę 350w szybko zmień

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 18:07

tam nic nie pisało że kupić części chce czy coś :stuck_out_tongue: albo ja ślepy i źle przeczytałem :smiley: sory ;D

można się tego domysleć z charakteru oraz konstrukcji postu

ten zasilacz co jest w tej konfiguracji to 400@ Amacrox (tylko że Amacrox podaje zawsze wartość szczytową) czyli jest to 350@ (peak 400W)

Jak do gier to jeszcze ramu drugie tyle się przyda

Dysk można zmienić na Seagate 7200.10

Spokojnie da rade

jeżeli będzie korzystał z xp to nie jest to konieczne na razie.

DreamFrager

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

widząc jaką chce autor postu kupić grafę nie zastanawiałbym się nad 1gb tylko od razu kupił 2gb

Jak jeden giga to w jednej kości, ale tak jak mówi rafal92 najlepiej odrazu 2gb. Jeśli chodzi o zasilacz to warto dołożyć do Amacrox Warrior AX450Pnf. No chyba, że masz więcej kasy to warto złożyć coś pod intel core2duo.

szkoda, że nie zauważyłeś że to jest abit kn9-s a nie abit kn9 czyli chipset 550 a nie nForce 4 czyli wcale to nie jest cacy.

na razie ten 1 Gb starczy ale do grania to lepiej kupić 2x1GB

dysk zmień na Seagate taki jak mój model.

Dziękuję za tak liczne odpowiedzi , i przepraszam za moje małe niedociągnięcia w temacie :). Co do 2 GB ramu niestety nie mam na tyle pieniędzy , dokupie ramy potem :). Czy ten Amacrox 350 W starczy , bo widze zróżnicowane zdanie ;).

zasilacz wystarczy…

już lepiej wziąć tego Abit KN9-S niż jakiś szrot AsRocka / Gigabyte / ASUS’a

płytę zmieniłbym jednak na DFI Infinity Ultra II-M2 na nforce4

ram weź w jednej kości