Jaki zestaw do 1600 zł?

(Julka1994) #1

Postanowiłem zakupić taki zestaw , czy jest to dobry wybór? A może Zmienić coś ?? Mam na kompa 1600 zł i ma służyć do gier :).

kompata9.png

(system) #2

nagrywarkę na NEC, LG (NEC jest cichszy), zasilacz rozumiem że to wersja ax400pnf (peak 400W) ??.

poza tym wszystko ok, cacy itp.

(system) #3

nie szkoda narzazie coś zmieniać poczekaj aż stanieje i sobie kartę możesz zmienić bo tak to narzazie ci wszystkie giery chodzą wiec szkoda kasy

(system) #4

kolega chce kupić takie części.

(system) #5

no zgasłaby zasilacz teraz zauważyłem powinieneś mieć 400w a nie jak tam widzę 350w szybko zmień

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 18:07

tam nic nie pisało że kupić części chce czy coś :stuck_out_tongue: albo ja ślepy i źle przeczytałem :smiley: sory ;D

(system) #6

można się tego domysleć z charakteru oraz konstrukcji postu

ten zasilacz co jest w tej konfiguracji to 400@ Amacrox (tylko że Amacrox podaje zawsze wartość szczytową) czyli jest to 350@ (peak 400W)

(Błażej) #7

Jak do gier to jeszcze ramu drugie tyle się przyda

Dysk można zmienić na Seagate 7200.10

Spokojnie da rade

(system) #8

jeżeli będzie korzystał z xp to nie jest to konieczne na razie.

(Agatonster) #9

DreamFrager

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Rastko1) #10

widząc jaką chce autor postu kupić grafę nie zastanawiałbym się nad 1gb tylko od razu kupił 2gb

(Gryzek1) #11

Jak jeden giga to w jednej kości, ale tak jak mówi rafal92 najlepiej odrazu 2gb. Jeśli chodzi o zasilacz to warto dołożyć do Amacrox Warrior AX450Pnf. No chyba, że masz więcej kasy to warto złożyć coś pod intel core2duo.

(Draakus) #12

szkoda, że nie zauważyłeś że to jest abit kn9-s a nie abit kn9 czyli chipset 550 a nie nForce 4 czyli wcale to nie jest cacy.

na razie ten 1 Gb starczy ale do grania to lepiej kupić 2x1GB

dysk zmień na Seagate taki jak mój model.

(Julka1994) #13

Dziękuję za tak liczne odpowiedzi , i przepraszam za moje małe niedociągnięcia w temacie :). Co do 2 GB ramu niestety nie mam na tyle pieniędzy , dokupie ramy potem :). Czy ten Amacrox 350 W starczy , bo widze zróżnicowane zdanie :wink:.

(piotrekplay) #14

zasilacz wystarczy...

już lepiej wziąć tego Abit KN9-S niż jakiś szrot AsRocka / Gigabyte / ASUS'a

płytę zmieniłbym jednak na DFI Infinity Ultra II-M2 na nforce4

ram weź w jednej kości