Jaki zestaw kluczy?

Chciałbym zakupić jakiś zestaw. Chodziło by mi o klucze nasadowe (grzechotka) oraz płaskie. Klucze do okazjonalnego użytku domowego więc zakup profesjonalnego i drogiego zestawu nie za bardzo mnie interesuje. Budżet to około 200 zł wiem że to nie za dużo ale chciałbym się wyrobić. Jeśli ktoś zakupił jakiś tani dobry zestaw na allegro to może coś poleci?

a do czego ci w domu klucze nasadowe ?

do nowszych samochodów zaś torxy …

do rowerów przynajmniej tych ciut lepszych wystarczą dosłownie dwa trzy klucze imbusowe

w domu to klucze płaskie np by odkręcić baterię czy np kaloryfer :stuck_out_tongue: i śróbokręty płaski i krzyżak (a najlepiej zestaw bitów i odpowiedni uchwyt na nie )

proponuję kupić takie klucze jakie ci są w danej chwili potrzebne to raz , dwa do domu nie ma co szaleć z narzędziami ! wystarczą nawet marketowe zestawy . przynajmniej jeżeli chodzi o klucze .

jezeli ma to byc tylko po to zeby raz na pol roku dokrecic jakas srube to patrz tylko i wylacznie na cene

200zl lub wiecej na klucze oplaca sie wydac tylko gdy bedziesz ich uzywal co najmniej raz w tygodniu

sam mam manie kupowania profesjonalnych narzedzi i choc czesto majsterkuje (od skrecania mebli przez tapetowanie i kladzenie plytek az do budowy mebli wlasnego projektu z roznych plyt meblowych) to i tak wiekszosc sprzetu wiecej czasu lezy w skrzyni niz jest w uzytku

chodzi o klucze jako do samochodu czy motoru

Klucze do samochodu. Auto passat b3.

Polecam firmę: KingTony !!

Klucze nie do zjajeżdzenia !!

no klucz francuski,klucze nasadowe i kilka płaskich i okragłych 2 srubokrety i jakas Neonowka do pradu to ci powinno wystarczyc