Jaki zestawik głosników na moje wymagania?

Witam !!

Mam karte dzwiękową 6 kanałów zintegrowaną jezeli bedzie trzeba lepsza karte do lepszego dzwieku nie ma sprawy kumpel na allegro super kartke kupił nowke za smieszne pieniądze :slight_smile:

Do tej pory gadałem z ludzmi ze sklepów komputerowych i radzą mi kupić jakies Creativy lub Geniusy bo jak czytałem gdzies na forum to Logitechy podobno plastikowe głosniki i nie dają efektu.

Przymieżam sie do Creative T6060 5.1 na allegro po 230zł.

Czy to dobry zakup czy sa lepsze głosnkiczki w tej cenie??

Proszę o jakąś rozsądna odpowiedz na moje pytanie bo chce miec jakis super sprzecik w tej cenie!!

Z góry Dzieki Pozdrawiam !!

Ten

Ten co podal R-L-Z to mi sie nie podoba :frowning:

Mają super grać zeby były super efekty ale też zeby troszke wygladały :slight_smile:

:smiley:

ktoś brednie wypisywał.

Dla wielu są to zdecydowanie najlepsze głośniki bijące creative na głowe…

A co najlepsze ze ktoś chwali genius który można powiedzieć że równa się logitechom - to praktycznie ta sama firma.

Zastanów się nad logitech X-530 lub X-540… świetne głośniki :slight_smile:

Jak Ci się nie podoba tamten to dołączam sie do wypowiedzi aju zobacz to Logitech X-530

Ojjjj !!

z głośnikami jest różnie ja mam takie i jestem bardzo zadowolony… creative inspire t 5900 może nie jest to nowośc ale graja niezle ale… gdybym teraz kupował to jednak polecam te—http://www.agito.pl/product/29402?cid=60

lepiej troszke dołozyć niz pózniej żałować.

No lepiej dołozyc ale z czego !!

Jak bede dorosły i bede zarabiał to sie pomysli nad takimi sprzetami jak giga works z certyfikatami ale narazie wiem zeby kupywac tylko firmowe zeczy nie jak np: radio z biedronki za 200zł :smiley: :smiley:

Ale sie zastanawaim teraz T6060 czy te Logitechy X-530

Zdecydowanie bierz logitechy.

No po głowie mi to chdozi ciagnie mnie do tych creative, ale zadnych głosników nie słyszałem jak grają. Patrze na te Logitechy i maja odkryte głosniki wiec przy odkurzaniu lub sie gdzies cos dotknie spadnie roznie bywa wgniecie sie głosniczek i pozniej moze nie działac lub pogorszy dzwiek .

O głośniki należy dbać i tyle :stuck_out_tongue:

Ja stawiam zdecydowanie na Logitech :slight_smile:

to kto jeszcze mi powie, ze logitechy lepsze od creativek ??? musze miec wiecej odp: zeby sie przekonac :mrgreen: :mrgreen: