Jakich perfum używacie? Jakie podobaja sie kobietom?

Kobiety kochają zapach prawdziwego mężczyzny, czyli tylko i wyłącznie zapach potu :wink:

Ale ja potrzebuę normalnego zapachu a nie bzzapachowych substancji, którymi są feromony ;/

Jeśli będziesz miał wystarczająco wypchany portfel, to żaden zapach nie będzie stanowił przeszkody :smiley:

2 polubienia

Zapach pieniędzy? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Pamiętam film z aniołem, pachniał chlebem, a kobiety lazły jak ćmy :wink:
Swoją drogą, zapach mężczyzny, to zwykle melanż tego, czym się umyje, czym wypachni i czym jest napędzany (piwo, papierosy i tam takie). :wink:
Co ma podobać się kobietom?
Pozostanie pytanie, czy chodzi o konkretna kobietę, czy o ogół kobiet?

Love&Desire to pełnowymiarowe perfujmy Sa dwie wersje, jedna jest w niebieskiej przezroczystej butelce, jest to wersja tańsza, jeśli nie chcesz wydawać dużo kasy to dobrze jest sobie przetestować bo jakość w stosunku do ceny całkiem spoko. Dobrze się trzymają i na ciele i na ubraniu, szybko nie wietrzeją. Ale jeśli możesz zainwestować trochę więcej to kup sobie te w porządniejszej ciemniejszej butelce. Są bardzo długotrwałe jeśli chodzi o zapach, jak również i działanie feromonów na otoczenie. Nie są słodkie, trochę korzenne. Ogólnie to nie przepadam za takimi zapachami bo wole świeże, ale te są całkiem ok.

Używasz feromonów codziennie czy tylko jak przykładowo idziesz na gdzieś na imprezę?

Ja nielubię jak kobieta jest 10-15 metrów ode mnie, a od niej perfumami wali i czuć jakby wiadro na siebie tych perfum wylała. Już wolę smród z pod pachy od tego.

Ja używam czasem perfum Lacoste. Mają miły zapach. Ale na co dzień nie używam.

Zależy jakie i zależy na jaką okazję. Love Desire to typowo dzienny zapach. Możesz psiknąć się tym nawet sporo, większą dawka nie spowoduje zniechęcenia. Sprawdza się to w pracy bo ludzie są ogólnie do Ciebie lepiej nastawieni.Na wieczór czy na imprezy moim zdaniem jednak lepiej sprawdzi się Pheromone essence, są bezzapachowe, nie można ich użyć więcej niż się powinno. Można je mieszać z Love Desire ale nie powinno się przesadzać i zmniejszyć obie dawki.