Jakich programów użyć by komputer sprawnie działał?

mam swieżo zainstalowany win xp… i nie wiem co zainstalować zeby komputer chodził sprawnie… chodzi mi tu o programy do oglądania filmów… to słuchania radia, muzyki, i zeby internet chodził bez zarzutów… narazie zainstalowałem tylko stery do karty, neostrade, kasperskiego, offica… prosze o pomoc.

P.S w miare nie pamięcio zerne bo mam tylko 256 ram

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

mister12_1994 w Podforum Na Luzie :wink: jest taki Temat jakich programów używacie [czy coś takiego] , poczytaj sobie , na pewno ci to w dużym stopniu pomoże.Nie będę wymieniać , polecać , bo to naprawdę nie ma najmniejszego sensu.Gdy ja polecę Foobara , następna osoba poleci Winampa , jeszcze inna co innego i tak w koło Macieju.Zacznie się wojna , będzie pełno OTów itd.A Moderator też człowiek.

Napewno TuneUp 2007 To super program do optymalizacji XP

Winamp i Allplayer tez sie przyda :smiley:

Instaluj co Ci pasuje. Ja np. poleciłbym Ci AllPlaeyera bo pasuje mi ten program a ktoś inny powie że to chała i podpowie coś innego. I tym sposobem będziesz miał do wyboru większość (jeśli nie wszystkie) programy do odtwarzania filmów.

Do moderatorów: Czy jest sens zakładania takich tematów? :?

Zainstaluj sobie jakieś codeki np; k-lite codec pack.

Ja bym radzil, po pierwsze jakis antywirus np avast, program do spyware i adware np. Ad-adware personal edition, nastepnie jakies kodeki, oczywiscie allplayera, Mozilla firefox zamiast explorera, nero, adobe reader 7.0 winrar, a reszta to dodatki, ktore zalezne sa od potrzeb indywidualnych

:-s , przecież mister12_1994 pisał , że ma zainstalowanego antywirusa.

no a jaki akcelator wspomagania pobierania plikow?? pod opere i firefoxa

Firefox ma swój, całkiem niezły system pobierania plików. Dobry jest FlashGet bo posiada także możliwość ciągnięcia Torrentów ale u mnie coś zamulał i przeszedłem na Free Download Manager.

Poinstaluj tylko najważniejsze programy i pamiętaj żeby były lekkie dla systemu. A tak na przyszłość radzę Ci dokupienie RAM-u :wink:

DAP , albo Orbit.

CCleaner

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39970&

Do filmów allplayer, muzyka - jetaudio,

nie chcę zaczynać tutaj wcześniej wspomnianej “wojny/kłutni”, ale do filmów to ja polecam GomPlayera