Jakie akumulatorki AAA najlepiej używac do MP3

mam takiego “sprzeta” :stuck_out_tongue: : http://www.allegro.pl/item243051025_m04 … ratis.html

a w zestawie byl akumulatorek z mpowera AAA Ni-cd 600mAh… a pytanie moje brzmi czy mialo by sens kupowanie nowego/ych akumulatorkow aby dluzej trzymaly? chodzi mi o to czy polecacie markowe czy tradycyjne(heh) czy drogie czy tanie i jakie pojemnosci? a mozna wogole urzywac innych niz Ni-cd? sory nie znam sie :wink: PzDr! :wink:

poza tym mam ladowarke KN-UB71 i pisze ze czas ladowania= 1,5 x pojemnosc aku[mAh] / prad ladujacy[mA] a wiec moze mi ktos powiedziec ile czasu powinna sie ladowac? :wink:

Drogich nie kupuj bo będziesz miał akumulatorki droższe od sprzętu 8)

btw // a po co Ci je zmieniać skoro Twoje są sprawne ?

no wiesz, 2 akumulatorki kosztują w granicach 30zł (1000mAh)

a po co je kupować, chociażby po to aby mp3 dłużej działało, o wiele dłużej

jak dla mnie to już wazna rzecz aby na akumulatorku mp3 działało jak najdłużej gdyż dosyć czesto podróżuje

takie ostatnio kupiłem do kalkulatora(kalkulator potrzebuje 4 baterie AAA :lol:)

klik

i takie do mp3

klik

czym więkasza pojemność (mAh) tym dłużej będą “grały” i oczywiście firmowe sony ,philips, panasonic ,gp , te z dziwnymi nazwami to nic nie warte nieraz pisze na nich 1300 a nawet 1800mAh a nawet 1/3 tych pojemnosci nie mają.

Mi się najbardziej podobały baterię “Panasonik” i zamiast jabłka miały gruszkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a ja przy odtwarzaczu mam skumulatorki firmy Easy ale polecam duracell bo mam takie w aparacie prawie pół roku… :mrgreen:

musza byc Ni-cd ?