Jakie akumulatorki polecacie?

Chcę zakupić jakieś akumulatorki AAA do odtwarzacza mp3 jakie polecacie. Chodzi mi o rozwiązanie ekonomiczne bo wydawanie fortuny na aku. mija się trochę z celem!

Witam.Ja używam w aparacie aku Panasonic 800mAh NiCd(Niklowo-Kadmowe).Ładuje je co 300-350 zdjęć ale nie ma reguły bo zależy ile razy lampa błyśnie.W każdym razie jestem zadowolony.Za komplet 2 sztuk zapłaciłem 26 zł.Pzdr.

to strasznie drogo

ja uzywam forever i za 1100 zapłaciłęm za jedną sztukę 5zł, jak na razie mam je pół roku

grzesiek82 napisał:

może i masz racje ale to naprawdę “panasoniki” i mam je rok czasu i nic nie straciły na “trzymaniu” poweru.

no ja na swoje tez nie narzekam, wydaje mi się że panasonica można kupic dużo taniej mimo wszsytko. wiesz 10 a 26 zł to prawie 3 komplety 1100 za Twój jeden

tylko że te akumulatorki mają efekt pamięciowy :]

więc je trzeba rozładować do zera a nastepnie ładowac ponownie :]

nie kupuj akumulatorków no-name i nie patrz na akumulatorki które mają pojemność rzedu 1800 AAA bo to raczej niewykonalne jest, żadne markowe nie mają takiej pojemnosci, ja jak już pisałem w innym temacie jestem przywiązany do akumulatorków GP :slight_smile: mam je w wersji 850mAh AAA(odtwarzacz mp3 creativ muvo v100 działa koło 12-14h) i 2500mAh AA :slight_smile:

ostatnio w komutroniku robiłem zakupy i za 32zł kupiłem 4 x 850mAh

i 27zł za 2x1000mAh AAA + ładowarka USB na jeden paluszek