Jakie aplikacje i gry na tablet z androidem?

Witajcie  smile.png

Zamiast Gadu-Gadu polecam IM+, obsługuje GG, Facebook, G+ i inne. Antywirus - a po jakiego gnoma? Szkoda zasobów, jeśli nie bedziesz pobierać aplikacji z podejrzanych źródeł to nic Ci nie grozi, a nawet jeśli - nie widziałem jeszcze żadnego “wirusa” na Androida któreg nie dało by się usunąć jak każdą zwykłą apk.

Ja bez Go Launchera z porządną skórką brzydzę się tabletu, ale kwestia gustu :wink:

 

Paru apek moim zdaniem brakuje:

MX Player do filmów - obowiązkowo.

Pocket - do ściągania artów “na później”,

TeamViewer - jakbym czegoś z domu zapomniał, albo chciał pokazać coś z kompa.

Airdroid - żeby nie podłączać kabla żeby zgrywać/wgrywać pliki

Aldiko - do książek,

Wifi manager - bo systemowy jest dość ubogi

Go Weather - bo się przyzwyczaiłem

Widgetsoid.

 

Z gierek wolę takie, których  przerwanie kiedy autobus hamuje nie powoduje zonka:

Rebuild

 

Nie wiem jak teraz, ale z rok temu chrome strasznie zamulało mi telefon i tablet - maxthon szybszy i nie zajmuje tyle miejsca.

Go launcher jest ociężały, jeśli się nie podoba systemowy pulpit to polecam lekki i funkcjonalny Nova launcher

Przeglądarki to polecam operę że względu na kompresję danych i oszczędność transferu oraz Dolphin Browser HD.

Dziękuje wam za odpowiedzi :slight_smile:

 

Myślałam że antywirus na androida się nada, bo czasem są jakieś podejrzane aplikacje nawet w Google Play albo jak

przegląda się jakieś strony to można złapać “infekcje”.

 

Filmów nie oglądam :slight_smile:

 

O Airdroid też znam tą aplikację! też sobie pobiorę!

 

Aldiko też już było zainstalowane :slight_smile:

 

Ja nie lubię takich ulepszeń jak go launcher :slight_smile:

 

Dziękuję za pomoc :slight_smile: chętnie jeszcze podyskutuje na temat innych aplikacji :slight_smile: może inni użytkownicy też polecą jakieś od siebie :wink:

oczywiście nie chodzi o zawalanie tabletu całkowicie :slight_smile: tylko parę z pośród tych w temacie wybiorę :slight_smile:

Ze swojej strony polecam:

RealCalc - bardzo dobry kalkulator, chyba najlepszy na Androida. Warto go zainstalować, gdyż domyślny jest bardzo ubogi.

Graphing Calculator - idealny w przypadku, gdy zachodzi potrzeba narysowania wykresu funkcji.

Nova launcher to cudo, można wykrzesać o wiele więcej z niepozornego słabego tabletu :stuck_out_tongue:

a ja mam takie pytanie jeszcze: czy istnieje taka nakładka w google play która zmienia standardowy wygląd androida

na taki z windows 8? chodzi mi dokładnie o metro UI

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.tikusoft.l8&hl=pl

jest szukajka w google play wystarczy wpisać windows 8 i znalazłem takie coś

Nie będę doradzał w sprawie aplikacji/gier, podzielę się jedynie tym co aktualnie mam na swoim, niedawno zakupionym tablecie (z opisem niektórych app’ek…):

Geometry Dash - naprawdę wciągająca gra.

To zdecydowałam że takie zainstaluje gry i aplikacje:

 

Gadu Gadu lubię rozmawiać ze znajomymi przez GG

Facebook lepsze niż wersja przeglądarkowa 

Skype czasami lubię porozmawiać ze znajomymi 

Panda Antivirus lepiej dmuchać na zimne 

TeamViewer

Wordpress pomagam w pisaniu bloga na wordpressie więc ta aplikacja będzie mi przydatna :slight_smile:

Total Commander przyda się, dzięki ManiekKMP :smiley:

Bateria HD przydatne do zarządzania baterią 

 

Fruit Ninja jedna z moich ulubionych gier :slight_smile:

Math Maniac fajna logiczna gra 

Headcube trudne, ale fajne 

Asphalt 8 podobno fajne 

Real Racing to też podobno fajne 

Bus Simulator ta gra jest też dostępna w wersji na PC :slight_smile: