Jakie aplikacje na iPhone przydatne na wakacje?


(mirektopolanek) #1

Hej, czy znacie jakieś przydatne aplikacje na iPhone 5 - takie wspomagające podróżowanie, zwiedzanie, poruszanie się w innych miastach? Mogą być takie do których potrzebny jest pakiet danych. IPhone mam od niedawana - i jestem trochę zielony z tego systemu.


(Stormiak12) #2

Tak w ciemno to możesz instalować Yanosik. Jest to aplikacja działająca również na iOS. Świetnie się sprawdza w podróżach - szczególnie tych dalszych i na tych bardziej obleganych trasach. Nawiguje i informuje o tym co Cię może spotkać za chwile. Tzn o suszakrach, działających fotoradarach, wypadkach, kiepskiej pogodzie czy o korkach. Możesz więc zaplanować sobie podróż tak aby przebiegła ona bezpiecznie i komfortowo. 

Z innych apke to przede wszystkim jakdojade.pl Fajna aplikacja przydaje się szczególnie w miastach takich jak Warszawa czy Wrocław. Wpisujesz adres do jakiego chcesz się dostać - a ona znajduje przystanek, informuje kiedy masz autobus czy tramwaj oraz gdzie masz jechać. Generalnie trochę tego jest. Poszukaj jeszcze tutaj http://yourapps.info/aplikacje-na-iphona masz tam sporo recenzji różnego rodzaju apek na iOS i nie tylko.