Jakie aplikacje użytkowe na iPhone polecacie?

Interesują mnie aplikacje które pomagają np. organizować sobie czas, informujące o imprezach w Polsce etc. Generalnie o wszystkie takie które na codzień ułatwiają Wam życie. Co każdy użytkownik iPhone powinien na swoim telefonie zainstalować w Waszej opini?

Witaj SpeedyOla

Ja zainstalowałem wszystkie aplikacje z tej listy:

http://www.myapple.pl/news/96089-najlepsze-aplikacje-na-iphonea-lista-top-10-a.html

i wszystkie naprawdę są warte uwagi wg mojej opinii chociaż dopiero kiedy sprawdzisz je będziesz mogła się ze mną zgodzić :wink:


Jeśli pomogłem zapoznaj się proszę z moim podpisem i sprawdź co tam znajdziesz dla siebie…

Te rybki to trochę nie na moją cierpliwość reszta faktycznie spoko.

Darmowe aplikacje dla biznesu na iPhone’a

Znalazłam też tu całkiem fajną listę. Szukam jeszcze więcej takich typowo biznesowych :slight_smile:

Polecam Bananout - całkiem udany przewodnik po imprezach “na mieście” http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,5649,bananout_-_mobilny_przewodnik_po_imprezach,aplikacje_i_gry,229.html .

IPhone V to rewelacyjny sprzęt. Niedługo ma także pojawić się VI. Z moich obserwacji wynika, ze większość aplikacji które dostępne są na Androida są dostępne także na iOS. Te z któych najczęściej korzystam to przede wszystkim jakdojade.pl - używa je chyba pół Warszawy. Ja mam ją tak ustawioną, że sama lokalizuje gdzie jestem. Wpisuje tylko miejsce do którego chce dojechać. Pokazuje kiedy mam odjazd oraz o której dojadę. Z tego co wiem to dostępna jest w 13 miastach Polski. Nie wiem, nie byłem nie sprawdzałęm w inncyh :slight_smile: Tylko w Warszawie :). Jako nałogowy biegacz korzystam jeszcze z RunKeeper. Jest to taki trochę wirtualny trener. Po skończonym treningu można sprawdzić w jakim czasie przebiegło się trasę, z jakim tempem. Można sprawdzić ile spaliło się kalorii itd. Jeżeli nagle musiałeś się zatrzymać możesz zastopować aby przerwała zbierać wyniki. Po wznowieniu klikasz play. Powiem wam, że dodatkowo mnie motywuje do biegania :stuck_out_tongue: Wykorzystuje także mojego iPhona do nauki angielskiego. Gdy mam ochotę to włączam sobie Practice English Grammar 2. Świetna aplikacja przy pomocy której można uczyć się nie tylko słówek ale również gramatyki. Gdy szukam czegoś konkretnego to zwykle wchodzę na http://yourapps.info/aplikacje-na-iphona - dużo recenzji gier i aplikacji na iOS.

Facebook/Messenger/Paper - wiadomo, klient portalu społecznościowego

Feedly - czytnik RSS

Google Maps - podstawowa nawigacja

Spotify, WiMP - moja ulubiona muzyka w chmurze

Mobile Print - do drukowania na bezprzewodowych drukarkach Samsunga

SounHound/Shazam - do rozpoznawania muzyki (nagrywa kawałek utworu przez mikrofon i pokazuje tytuł/wykonawcę)

Tunein Radio - odtwarzacz radia internetowego z wbudowaną ogromną bazą stacji z całego świata (w tym z Polski)

Listonic - fajna lista zakupów, możliwa synchronizacja i udostępnianie

Runtastic/Endomondo - soft do biegania

Ceneo/Allegro - można skanować EAN-y za pomocą aparatu i sprawdzać na bieżąco ceny

Sleep Cycle - program do śledzenia snu

 

dzięki za polecenie Listonica

ostatnio wprowadziliśmy naprawdę sporo usprawnień (checkowanie przez swipe, ala clear) i nagraliśmy filmik, na szybko pokazujący jak appka działa w praktyce 

 

peace yo :wink: