Jakie atrakcje/pomóżcie wymyślić!

Siemanko :wink:

Mam takie pytanie,a mianowicie jakie atrakcje są u Was w szkole, lub kiedyś były(Ci co już nie chodzą)?? Zostałam przewodniczącą szkoły i muszę wymyślić jakieć ciekawe konkursy/imprezy na ten rok szkolny, liczę, że coś doradzicie, pozdroo 8)

Jak coś to pytajcie/

I jeszcze, co mogłabym zorganizować, żeby Dzień Chłopaka w szkole przebiegł w śmieszny i przyjemny sposób. :mrgreen:

Dzień chłopaka? Hmm to raczej zadanie klasy niż Przewodniczącej szkoły. Ty co najwyżej możesz zorganizować jakiś apel, ale do tego lepiej wyznaczyć jakąś klasę, która ma paru komików w grupie i niech oni zrobią jakiś skecz, może to być “cover” np. KMN lub AMM.

Mini Play Back Show,Jakiś odpowiednik teleturnieju np.Awantura o Wiedzę,możesz zorganizować biegi na orientacje,dzień wagarowicza konkursy itp dla tych co beda w szkole :slight_smile: bal na koniec roku bez alkoholowy oczywiście nie wiem pomyśl tez trochę sama ja nie wiem co wymyślić juz he he

dzień kolorowy ;] czyli bez mundurków ;] taki pomysł na czasie ;]

Zaplanowłam dyskotekę i zastanawiam się jak zabawić ludzi, przy okazji będzie też chrzest pierwszoklasistów :wink:

sama też już wymyśliłam, ale dla mnie jak zawsze za mało :stuck_out_tongue:

racja :wink: tyle, że Rada Pedagogiczna się nie zgodzi hehe :smiley:

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 19:08

No dalej :wink: Wypowiadać się. . .

Hmm to jakim cudem zostałaś przewodnicząca szkoły jak nie umiesz zorganizować podstawowych imprez ??? Chyba przy wyborze przewodniczącej musiałaś się jakoś zaprezentować …

Nie napisałam , że nie umiem ! Poprostu nie mam zbyt wielu pomysłów co zrobić w tym roku.

Wiesz z reguły co rok jest to samo …

dzień dresa, wszyscy przebieraja sie w dresy tanczy sie do disco polo sa konkursy w ktorych mozna smiac sie z nauczycieli :slight_smile:

a jaka to w ogóle szkoła? liceum? gimnazjum? te pomysły wyżej to raczej by się na podstawówkę sprawdziły ale jeśli to gim albo lo/technikum to raczej nie ;]

w ogóle piszesz tak jakbyś sama o wszystkim decydowała… :roll: zrób zebranie samorządu, wszyscy usiądzcie zróbcie burzę mózgów i na pewno wyniknie z tego wiele fajnych pomysłów któe od razu będzie można przedyskutować… uczniowie sami na was głosowali tzn że mieli o was jakieś pojęcie, tzn że musieli wybrać ludzi wyróżniających się, ludzi z pomysłami…

nie masz pomysłu?

zabierz wszystkich ze szkoły na msze sw. do pobliskiego kościoła…

na bank będą zadowoleni bo nie muszą siedzieć w budzie :lol:

a na powarznie to zorganizuj wyjścia do kina, teatru itd…

a wy myślicie ze konkursy to tylko w podstawówce i gimnazjum

kto się mocniej w łeb walnie kolanem , odpowiedni konkurs , odpowiednie wiekowo