Jakie chłodzenie wodne

Witam,

Zastanawiam się nad założeniem chłodzenia wodnego w swoim kompie, oto pełne parametry:

q6600

Gf 8600 GE

dysk sataI 160 GB

Mobo Gigabyte p35-ds4

2x1gb Kingmax 1066

winfast tv xp expert

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=LOGIC+Q10+S+BZ! (Czy w niej da się zamontować chłodzenie, czy będzię trzeba zmienić?)

Chodzi mi o chłodzenie optymalne jak to się mówi najwyższa jakość za sensowne cenne.

Pzdr

jeżeli pytasz się jakie chłodzenie wodne to ja od razu zakładam, że nie masz o tym temacie pojęcia a jeżeli tak to jak Ty chcesz zainstalować takie chłodzenie bo chyba nie sam!.

Dobre chłodzenie wodne jest drogie ok. 2000zł. Kiedyś kupiłem cały zestaw CPC za 350zł i po 2 miesiącach sprzedałem. Jeżeli się na tym nie znasz to nie kupuj nie warto tracić pieniędzy.

jest przecież dużo testów w necie na temat jakie chłodzenie wodne wybrać, w jakiej cenie. trzeba tylko wysilić umysł i wpisać w google odpowiednią frazę.

gdzieś czytałem że to jest całkiem dobre: http://www.cooling.pl/zalman-reserator-xt-czarny,produkt,202114.html

ty chyba wolno myślisz to nie jest problem wybrać co (idziesz do fachowego sklepu i tam ci wybiorą) problem jest jak to założyć. Bo przy chłodzeniu powietrzem trzeba się postarać żeby coś zepsuć, a przy chłodzeniu wodą niewiele trzeba żeby sprzęt poszedł się… muflon słusznie zauważył że chłodzenie wodą jest drogie - prawdziwe a nie jakieś ze stawiki za 300-500 zł. Dlatego lepiej kupić najlepszy zestaw do chłodzenie powietrzem parę wentyli kontroler obrotów, może jeszcze przedłużacze i rozgałęziacze i masz zimny “komputer”

Poczytaj i przeanalizuj fotki, może Ci przyjdzie jakiś ciekawy pomysł :wink:

http://www.techworks.pl/poradnik,233,26 … iecza.html

Zależy na co chche mieć te chłodzenie

Jak na sam procek to w 700zł powinien kupić już dobry blok na CPU

Jeśli chce jeszcze na 2 mostki i grafe to cena napewno na dobre chłodzenie przekroczy 1000zł