Jakie czasopismo/ gazetę polecacie?

Witam,

otóż jakie czasopismo/ gazetę polecacie do poczytania w wolnych chwilach, tematyka: elektronika, informatyka.

Nie koniecznie musi być z płytą CD i żeby nie było porad/ informacji takich dla konkretnie początkujących, tylko bardziej zaawansowanych.

Zastanawiam się nad:

:arrow: Chip

:arrow: PC Format

Czy orientuje się ktoś ile kosztują powyższe gazety?

Ja sobie kupuje

Chip - jak coś ciekawego. 20zł

PC Format coś koło 7zł

Pc World 20 zł

Next - jak coś ciekawego. coś koło 10zł

Najlepsze jest Komputer Świat

eeee tam ja przestałem kupować. W tych gazetach nie ma nic ciekawego… To samo jest w internecie :confused:

Niestety, ale to prawda. Wszystko można znaleźć w internecie.

Jedynie czasem można kupić gazetę, jeśli dają jakiś dobry program za free na pół roku, lub po prostu tzw. pełna wersja.

Ja mam prenumeratę PC FORMATU razem z CD-ACTION, kupuję także KŚ :wink:

za prenumeratę na rok dałem 166.80 ;D

:x

Wybacz, ale to przedszkole komputerowe.

Jak już to Ekspert albo Next.

Ja już od roku kupuje NEXT i to bardzo dobry magazyn kupywałem też równocześnie KŚ NEXT kosztował na początku 7,90zł później 8,90zł a teraz 9,90zł

ja wiele lat temu zaczynałem od takich

pisemek, jak Top Secret, Secret Service, Gambler, Amiga Magazyn kończywszy

na Komputer Świecie, PC Formacie, CD Action…

a ponieważ moje zainteresowania obrały inny kierunek, to nie kupuje już żadnych komputerowych gazetek…

Nie ma takiego czasopisma jest Ekspert.

Jemu chodzi o to, że kupuje równocześnie Komputer Świat i Next.

PS. Ja też miałem problem z rozszyforawniem tego posta. Znaki przestankowe jednak czasami się przydają :slight_smile:

Dodane 25.05.2009 (Pn) 22:33

Jednak źle je rozszyfrowałem.

Powinno być:

Ja już od roku kupuję NEXT i to bardzo dobry magazyn. Kuoywałem też równocześnie KŚ. NEXT kosztował na początku 7,90 zł później 8,90 zł a teraz 9,90 zł.

Po prostu słowo NEXT pojawiło się tam, ponieważ wymiania zmieniające się ceny tego czasopisma.

Godny polecenia jest też PC WORLD COMPUTER :slight_smile:

wiktor96 - pozwolę sobie zacytować “Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym…” xD

Raczej PC World Komputer. Choć ostatnio zrezygnowali w ogóle z członu “Komputer” (wcześneij widniał on w nazwie głównie ze względów historycznych - PCWK początkowo nazywał się “Popularny Miesięcznik Informatyczny (w pierwszym numerze Informacyjny) >>Komputer<<”, teraz z niego zrezygnowali bo pewnie stwierdzili że nazwa jest za długa) i nazywają się PC World.

Niby drukarnia narzekała, że za duże to, były problemy ze składaniem.

Ja kupowałem PC World i PCFormat, teraz został PCW. Next kupiłem raz i treść była żenująca (choć to było dawno i przymierzam się do spróbowania znów), a PCF spadł poziomem i ciągle to samo wałkuje.