Jakie dalibyście propozycje do samorządu uczniowskiego w SP

Chodzę do szkoły podstawowej w Płocku i nie mam żadnych propozycji żeby przekonać ich aby wybrali właśnie TĄ grupę co o tym myślicie i jakie dalibyście propozycje aby zachęcić ich do wybory tej grupy na Samorząd Uczniowski

SheepShoters , jak nie masz pomysłu, to po co się “pchasz” tam?

Zaproponuj dyskoteki, “szczęśliwy numerek”, dni bez kartkówek, muzyka na długiej przerwie (u mnie to jest i sie sprawdza, szczegolnie muzyka:), tylko że ja nie podstawówka, więc u Was mogą być problemy z obsługą sprzętu)

OO super dzięki a macie coś jeszcze?

żebyś zrezygnował, jedyna mądra decyzja

Nie dam się mam już pare propozycji

to nie tylko dla mnie ale także dla mojej klasy.

Liczne fiesty zawsze biorą górę, a w szczególności kiedy są obchodzone podczas lekcji :wink:

Sorry że pytam ale co to śą fiesty

Imprezy, dyskoteki, celeborwanie okazji różnych itp.

Nie zadawanie prac domowych w dniu kiedy jest dyskoteka.

albo po dyskotece nie trzeba robić zadań domowych i iść do odpowiedzi (jeśli się było na niej :slight_smile: ) u mnie w gim. tak jest :wink:

Zanm to bo też chodziłem do Gimnazjum nr 1.

Pamiętam że w pierwszej klasie na początku była akcja " Szczęsliwy Numerek"

Polegało to na tym że losowali 2 numerki i umieszczali je na gazetce w holu tuż przy wejściu.

Jeżeli ktoś miał takie szczęscie ze trafił sie jego numerek z dziennika mógł byc nie pytanym . :stuck_out_tongue:

Narazie mam takie coś

GŁOSUJCIE NA 6B A MY POSTARAMY SIĘ

-Zakupić kulę dyskotekową na dyskoteki

-Zorganizować więcej konkursów typu:

-Jaka to melodia i

-Dla każdego coś dobrego

-Bardzo duże dyskoteki 3x w roku

-Dwa szczęśliwe numerki we wtorek i czwartek (Dlaczego? Bo we wtorki i czwartki trudno się przygotować do zajęć )

-Muzyka na długiej przerwie

-Dni bez kartkówek

-Strona Internetowa SU

-Nie zadawanie prac domowych w dniu kiedy jest dyskoteka

…I wiele wiele więcej innych niespodzianek …

są jeszcze jakieś propozycje?

a macie cos na przewodniczacego klasy? :smiley:

Po co? Będziecie wynajmować tą salę?

Trochę niepoprawnie skłądniowo i 3x w roku to nie za dużo, lepiej co miesiąc, dwa.

Codziennie po jednym

Reszta niech będzie

Sali wynajmować nie będziemy bo już jest tylko kule zakupimy

SheepShoters , yhh, jak zakupić to po pirwsze musicie mieć środki, podejrzewam, że będą na sali gimnastycznej te potańcówki się odbywać, to i zgoda dyrekcji której raczej nie będzie, bo JAK KTOŚ WALNIE PIŁKĄ W TAKĄ KULĘ TO SIĘ ROZLECI.

Ale kule w czasie dyskotek będziemy odwieszać a drektor już się zgodził dać to 80% z środków szkoły

Ja bym dodał jeszcze jeden zasadniczy postulat:

Obowiązkowe pogadanki na godzinach wychowawczych dotyczące uświadomienia uczniów że ogólnopolskie forum komputerowe nie służy wypisywaniu dyrdymałów.

Sala gimnastyczna zwykle jest dość wysoka więc nie wyobrażam sobie zbytnio w ogóle wieszania i zdejmowania takiej kuli :slight_smile:

Chyba że macie w szkole odpowiednio wysoką drabinę.

durnoty wymyslone dla durniów przez durniów