Jakie darmowe oprogramowanie do ochrony komputera?

Potwierdzam… Mała wykrywalność wirusów i przepuszcza… Polecam Kasperskiego - baaardzo dobry antivirus.

Hmm, wobec takich autorytetów - moje, zupełnie przeciwne zdanie, zapewne nic nie znaczy…

Pozdrawiam

ja polecam Comodo Firewall i AVG AntyVir i jest ok. polecam

:-s

Ja z darmowych antywirów miałem AVG i Avire, z tych dwóch wybrał bym Avire moim zdaniem lepsza wykrywalność. Uzupełnił bym to Windows Defenderem i Ad-aware. Z z zapór polecił bym Outpost Firewall lub poszukał Kaspersky anty-haker (była gdzieś roczna wersja za free). Używałem w duecie Aviry i zapory kasperskiego i niemiałem żadnych problemów z kompem.

Nod 32-darmowy program antywirusowy, Ad-Aware SE Personal,

Płatny. 8)

ja polecam avasta 4,7

ale jak masz xp hime edision to wez se scognij home edision

a jak professional

to professionala

  1. :slight_smile: 8)

marek.mascidlo wybór wersji avasta nie oznacza przyrównywania go do systemu. :slight_smile:

Home - darmowy

Professional - płatny.

to tak jak niczego nie używać

wg mnie z darmowych to Avast+Spyware Terminator+Spyware Blaster (przy IE)+Ad-Aware+SpyBot Search&Destroy+Zone Alarm+Peer Guardian (do legalnego użytku)+Opera

Nie do końca jest tak jak piszesz. Całkiem dobrze spełnia swoje zadanie. Nie jest najlepsze, ale i też nie aż takie dno. Czego mu brak?? Bajerów i wodotrysków, które mają konkurenci. No ale to jest moje skromne zdanie. Ja sie nigdy nie „przejechałem” i oby tak dalej. Rozsądek podczas korzystania z netu i wszystko ok. Pozdrawiam.