Jakie (dobre) - MP4 polecacie?

Witam

Chciałbym kupić w najbliższym czasie MP4. Dysponuje kwotą ok 500zł - proszę Was wszytkich o linki, nazwy swoich propozycji.

Nie znam się na tym zupełnie - a zakup ma być na prezent (komunia). Chciałbym aby był to dobry sprzęt, sprawdzony przez Was lub Waszych zajaomych i cieszący się dobrą opinią.

Oczywiście przeglądałem przy użyciu google różne tematy na ten temat. Ale nie ukrywajmy są one dość stare. Przez ten okres doszło trochę n arynku nowego sprzętu - i tu na Was liczę.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie sugestie

Zależy jakie słuchawki będą używane z grajkiem. Jeśli jakieś tanie lub dołączone do grajka to w zasadzie bez znaczenia co się wybierze. Jeśli chcesz, żeby sprzęt był odporny na uszkodzenia (a to może się przydać jeśli chodzi o użytkowanie sprzętu przez dzieci) to wybierz coś z aluminiową obudową np iPod Nano 5 generacji - szósta jest dziwna - strasznie to małe i dźwięk jest jakiś taki spłaszczony. iPod Nano ma dość zimny dźwięk więc przydałby się jakieś ciepłe słuchawki.

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/684659

Jeśli zależy Ci na długim działaniu na baterii i jakości dźwięku to bezkonkurencyjny jest Cowon D2+. Jest to odtwarzacz o dość zacnych gabarytach (gruby jest) i z plastikową obudową, ale ma mnóstwo zalet:

  • długa praca na baterii

  • dźwięk rewelacyjny - dość ciepły więc przydałby się do zestawu jakieś zimne lub neutralne słuchawki (np Sennheiser CX400, ale to dodatkowe 200zł)

  • chyba najmocniejsza moc wyjściowa ze wszystkich odtwarzaczy (po 37mW na kanał)

  • możliwość zwiększenia pojemności poprzez stosowanie kart pamięci SD

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/151471

Jako audiofil bardziej bym się ucieszył z produktu Cowon’a :wink:

PS:

O słuchawkach możesz poczytać tu:

http://pclab.pl/art42498.html

Witam

Dzięki za info - skorzystałem z pierwszej propozycji

Pozdrawiam

Ja bym z kolei potrzebował empetrójki, oglądałem ostatnio odtwarzacz mp3 sony nwz b162f i najbardziej podobał mi się ten klips – ja biegam, także to bardzo wygodne rozwiązanie.