JAkie dobre tusze no name kupić do drukarki?

Hej

Ostatnio skończyły mi się tusze(czarny i kolorowy) do drukarki Canon IP1500, nie che kupować oryginałów bo są dość drogie (choć na tle innych producentów są najtańsze tusze marki Canon). Szukam zamienników, ale żeby były wydajne ale nie takich takich typowych no name, bo mi starcza zaledwie na 20 strony w kolerze czarnych a na kolorowych góra 10-15 stron. Bo to jest nie opłacalne.

Pewni są jakieś tak firmy które produkują tusze do Canon Ip1500. Ale niestety się nie orientuje.

Jak ktoś wie jakie najlepsze tusze wybrać to proszę o odp.

Ahaa chce aby tusz miału dobrą jakość, kilka razy zdarzy się że będę drukować obrazy/zdjęcia, i jakiś tam tekst.

po co kupować nowe? oddaj tusze do napełniania i tyle.

no ale napełnienie to jest nie opłacalne! !!

proszę a jakieś konkrety

Ja na twoim miejscu kupiłbym tusze od Canona, a nie jakiś szajs. Potem unikniesz jakiś problemów z drukarka.

Taaa…

I płacić za tusze prawie połowę ceny drukarki ? :roll: Do mojej drukarki czarny + kolor = ~200zł ja za takie ceny podziękuję serdecznie (też mam Canona)

Co prawda rzadko korzystam z tej drukarki, ale ostatnio kupiłem parę razy tusze firmy Pelikan i nie narzekam.

Tzn. to mojej drukarki tusze nie są aż tak drogie na allegro czarny kosztuje ok 30 zł, a kolorowy 40-45 zł, nie jst dużo, ale jak mogę sobie kupić za (mam nadzieje) 20 zł kolor i czarny to wole sobie kupić zamienniki

Co powieci o firmie Active Jet??