Jakie dobre zamienniki tuszu HP 21 i 22?


(--MNICH--) #1

Witam,

Chciałbym Was zapytać jakie są dobre zamienniki tuszu HP 21 i 22, ponieważ jak wiecie oryginalne tusze do HP tanie nie są (110zł za komplet!). Osobiście zaciekawiły mnie te tusze w butelkach, które są w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 17,90 za 150ml czarnego + 3x50ml kolorowego! Tych którzy używają takich wynalazków chciałbym zapytać o jakość druku i czy dysze się nie zatykają.

Z góry dzięki za rady i propozycje.


(Przemek Lal) #2

Ja używałem tego dosyć długo i nie widziałem różnicy w druku. Natomiast te podane przez ciebie, jest to tylko moja opinia, budzą wątpliwości. Ja korzystałem z zestawów niemieckiej firmy Geha.

Były one nieco droższe, ale byłem z nich zadowolony (ja nimi uzepełnaiłem lexmarka, ale wiem, że do HP też mają).


(Grubbcio) #3

A ja korzystam z lambdy


(Przemek Lal) #4

Jak ci pasują i je sprawdziłeś, to OK.


(--MNICH--) #5

Gruby1836 , i jak się spisują te tusze, tzn. czy nie ma smug na wydrukach czy tusz nie zasycha itp.?


(Olixxx94) #6

Ja nie polecam robienia tego typu operacji, uważam, że lepiej jest kupić nowy kartridż niż "nabijać" stary. W moim przypadku skończyło się to zepsuciem głowicy drukującej, ale zawsze można spróbować.


(slawex1983) #7

Różnie z tym bywa. Kiedyś napełniałem głowice Canona i różnie z tym bywało. Czasami drukowało dobrze, czasami źle. W końcu kupiłem drukarkę laserową.


(Mirekgw) #8

ja kupuję pakiety startowe hp w środku są dwa tusze nr 21 i 22 papier 100 sztuk kabel usb i taka paczuszka jest tańsza od nowych tuszy


(Grubbcio) #9

To jest pełny kadridz nie donapełniania i nie występują smugi i temu podobne a jest o wiele tańszy i większy i nie zasychają


(Marasenha) #10

Te zestawy do samodzielnego napełniania to tylko nęcą niską ceną. Raz takie coś kupiłem do Canona i lało się z tego, tusz był wszędzie tylko nie w kartridżu. Lepiej już dołożyć trochę pieniędzy i zakupić jakieś zamienniki, ja do Canona kupuję teraz na doktortusz.pl. Spoko sklep, można sporo zaoszczędzić.