Jakie dobre zamienniki tuszu HP 21 i 22?

Witam,

Chciałbym Was zapytać jakie są dobre zamienniki tuszu HP 21 i 22, ponieważ jak wiecie oryginalne tusze do HP tanie nie są (110zł za komplet!). Osobiście zaciekawiły mnie te tusze w butelkach, które są w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 17,90 za 150ml czarnego + 3x50ml kolorowego! Tych którzy używają takich wynalazków chciałbym zapytać o jakość druku i czy dysze się nie zatykają.

Z góry dzięki za rady i propozycje.

Ja używałem tego dosyć długo i nie widziałem różnicy w druku. Natomiast te podane przez ciebie, jest to tylko moja opinia, budzą wątpliwości. Ja korzystałem z zestawów niemieckiej firmy Geha.

Były one nieco droższe, ale byłem z nich zadowolony (ja nimi uzepełnaiłem lexmarka, ale wiem, że do HP też mają).

A ja korzystam z lambdy

Jak ci pasują i je sprawdziłeś, to OK.

Gruby1836 , i jak się spisują te tusze, tzn. czy nie ma smug na wydrukach czy tusz nie zasycha itp.?

Ja nie polecam robienia tego typu operacji, uważam, że lepiej jest kupić nowy kartridż niż “nabijać” stary. W moim przypadku skończyło się to zepsuciem głowicy drukującej, ale zawsze można spróbować.

Różnie z tym bywa. Kiedyś napełniałem głowice Canona i różnie z tym bywało. Czasami drukowało dobrze, czasami źle. W końcu kupiłem drukarkę laserową.

ja kupuję pakiety startowe hp w środku są dwa tusze nr 21 i 22 papier 100 sztuk kabel usb i taka paczuszka jest tańsza od nowych tuszy

To jest pełny kadridz nie donapełniania i nie występują smugi i temu podobne a jest o wiele tańszy i większy i nie zasychają

Te zestawy do samodzielnego napełniania to tylko nęcą niską ceną. Raz takie coś kupiłem do Canona i lało się z tego, tusz był wszędzie tylko nie w kartridżu. Lepiej już dołożyć trochę pieniędzy i zakupić jakieś zamienniki, ja do Canona kupuję teraz na doktortusz.pl. Spoko sklep, można sporo zaoszczędzić.