Jakie dyski kupić?

Witam

Chcę kupić dwa dyski 500 GB sata II z 16MB cache lub więcej. Do dnia dziś używałem dysków Seagate ale teraz słyszałem że ostatnie serie sie troszkę zepsuły czy to prawda??

dzięki za pomoc i pozdrawiam

A fundusze jakie posiadam to 500 - 600 złotych

Bierz Samsung SpinPoint F1 640GB.

SubZero http://www.allegro.pl/item378285198_dys … ta_2_.html ten wybór będzie zakup bardzo dobry :wink: :wink: samsunga nie bierz odradzam

Pewnie też są dobre ale jakoś nie ufam tej firmie

Jeszcze jakieś propozycje :?:

ja jak miałem samsunga dyski same problemy :slight_smile: :slight_smile: a teraz działam na seagate i jest boski format wszystko robię na tym i mnie nigdy nie za wiódł polecam seagate :smiley: :smiley:

Też polecam Samsunga F1 640GB, cichy dysk, najszybszy na rynku, nie słyszałem aby był awaryjny czy ktoś na niego narzekał co o Samsungach nie z serii F1 było dość częste jak nie awaryjne to głośne.

Ten Seagate jest głośny oczywiście fan Seagate rafal_odb zaprzeczy, z fanami już tak jest.

też je brałem pod uwagę bo od kilku lat używałem dysków tej firmy ale tak jak napisałem wcześniej doszły mnie słuchy o wadliwej partii dysków Seagate więc z tego powodu szukam alternatywy dla tych dysków

a co powiecie o tych dyskach WD GREEN POWER :?: bo chyba się na takie dwa zdecyduję